31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde 4’üncü kez Şahinbey Belediye Başkanlığına seçilen Mehmet Tahmazoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunan BBP Gaziantep İl Başkanı Orhan Kızılaslan yönetimi, Tahmazoğlu’na görevinde başarılar diledi. Ziyarete il başkanı Orhan Kızılaslan ile birlikte il başkan vekili Akın Çalışıcı, Kadın kolları başkanı Kübra Yılmaz ve teşkilatı, teşkilat başkanı İbrahim Kızılaslan, il başkan yardımcıları, Şahinbey ilçe başkanı Mesut korkmaz ve teşkilatı, Şehitkamil ilçe teşkilatı, Karkamış ilçe başkanı Mehmet Kaya ve teşkilatı ile Alperen ocakları başkanı Hayri Özkan katıldılar. 

KIZILASLAN: BAŞKANIMIZI KUTLUYORUM

HÜDA PAR'dan ziyaret turu HÜDA PAR'dan ziyaret turu

BBP Gaziantep İl Başkanı Orhan Kızılaslan, tekrar göreve seçilen Başkan Mehmet Tahmazoğlu’nu kutladığını kaydederek, “Bugün teşkilatımızla başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendisine dördüncü döneminde başarılar diliyoruz. İlçede yapılan başarılı çalışmalar ortada. Yeni dönemde de bu hizmetlerin artacağından şüphemiz yoktur” dedi. 

AKIN ÇALIŞICI: TAHMAZOĞLU SEVİLEN BİR BAŞKAN

BBP Gaziantep İl Başkan vekili Akın Çalışıcı ise Mehmet Tahmazoğlu’nun ilçede her kesim tarafından sevilen bir isim olduğunu söyledi. Çalışıcı, “Dördüncü kez bu göreve seçilmek gerçekten büyük başarı. Mehmet Tahmazoğlu başkanımız demek ki halkımızın gönlünde yer almış. Yaptığı hizmetler ve çalışmalar takdirle karşılanarak göreve tekrar seçildi. Yeni döneminde kendisine ve ekibine başarılar diliyoruz” dedi. 

TAHMAZOĞLU: HİZMETLERİMİZ ARALIKSIZ DEVAM EDECEK

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ise, BBP teşkilatının yapmış olduğu ziyaretin kendilerini mutlu ettiğini belirterek teşekkür etti. Tahmazoğlu, ilçe de daha yapacakları çok işleri olduğu kaydederek, “Hizmetlerimiz aralıksız devam edecek” dedi.