Katmerci, ‘’Bayram tatillerini Gazi şehrimizde geçirecek olan misafirlerimizin mağduriyet yaşamaması adına ihtiyaçlarına göre açık olan işletmeler ekte paylaşılmıştır. Gelen misafirlerimizi memnun ve huzurlu ayrılması için firmalarımız özveriyle çalışmaya devam edecektir” dedi. 

Başkan İsmet Özcan bu açıklamaya ne diyecek? Başkan İsmet Özcan bu açıklamaya ne diyecek?

Katmerci Gaziantep’te 49 lokanta, baklava ve cafenin bayram boyunca açık olup hizmet vereceğini söyledi. Bazı lokantaların ilk üç, diğerlerinin ise 2-3 gün açık olacağını belirten Katmerci, “Cicim Pastanesi, Papağanlı Dondurma, Aksam Simit Şubeler, Kasap Halil Usta, Bir tek dondurma, Ümit Döner, Ekin Pastanesi, Başak Ocakbaşı, Anteplioğlu Baklava, Tiryaki Kadayıf Baklava, Baklavacı Nuroğlu, Emek Hastanesi, SakioğluTatlı, Neyzen, Tatlıcı Yunus, Köşk Kebap, Hışvahan, Albay Kebap, Barista, İkinci Bahar, Beyazhan, Alaçatı, Barbaros Restoran, Reisoğlu Baklava, Bulvar Kebap ve Kebapçı Nejdet bayramın ilk üçü açık” dedi. 

BAZI İŞLETMELER 2 GÜN AÇACAK

Gaziantep’te bazı işletmelerin iki, bazıların da da birer gün açık olacağını vurgulayan Katmerci şöyle sıraladı: Tostçu Erol, Fıstıkçıoğlu Baklava, Baloğlu Baklava, Katmerci Zekeriya, Erçelebi künefe, Tatlıcı Kuntay, Monde Cafe, Mahzenim Yöresel Ev yemekleri, Piknik kebap, Kebapçı Yalçın, Ciğerci Hüseyin, Baro Lokali, Birişici Kebap, Elmacı Pazarı Güllüoğlu ise bayramın ikinci ve üçüncü günü açık. Fıstık Park, Varil Çorba ise tek gün açacak olan firmalarımız”