Şahin yemek öncesi kendisi için hazırlanan sürpriz karşısında kolları sıvayarak köfte yoğurmaya başladı. Şahin yoğurduğu köfteleri çevresindekilere ikram ederken çalışanların alkışlarını aldı. 

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Bizce Yağ çalışanlarıyla buluştu. Başkan Şahin’i Kadooğlu Holding Onursal Başkanı Cemal Kadooğlu, Kadooğlu Yağ CEO’su Celal Kadooğlu ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Acarsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selam Acar Karşıladı. 

SÜRPRİZLER KARŞISINDA ŞAŞIRDI

Başkan Fatma Şahin’e bir sürpriz hazırlayan Bizce Yağ kadın çalışanları ellerindeki nergislerle Başkan Şahin’i alkışlayarak karşıladı. Kadooğlu Yağ tesislerinde incelemeler yapan Başkan Şahin daha sonra işçilerle birlikte yemek yedi. Şahin yemek öncesi kendisi için hazırlanan ikinci sürpriz karşısında kolları sıvayarak köfte yoğurmaya başladı. Şahin yoğurduğu köfteleri çevresindekilere ikram ederken çalışanların alkışlarını aldı. 

GURUR DUYDUK

Kadooğlu Yağ CEO’su Celal Kadooğlu, “Başkanımız Fatma Şahin sadece kentimize belediyecilik hizmetleri yapmıyor. Toplumun bütün kesimleriyle kucaklaşarak herkesin her sektörün sorunlarının çözümü içinde büyük çabalar sarf ediyor. Sanayicimizin, ihracatçılarımızın, üreticilerimizin, esnaflarımızın ve kentimizin bütün insanlarına büyük bir enerjiyle ve hızla ulaşmaya çalışan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin’e çok teşekkür ediyoruz” dedi. 

SUNUM YAPTI

Fatma - İzzet Şahin'in torun mutluluğu Fatma - İzzet Şahin'in torun mutluluğu

Kadooğlu Yağ’da işçilerle sohbet ederek öğlen yemek yiyen Başkan Şahin daha sonra Gaziantep’te gerçekleştirdiği belediyecilik hizmetleri hakkında bir sunum yaparak birçok alanda kente kazandırılan eserlerini tanıttı. Sunumun sonunda işçilerle toplu fotoğraf çektiren Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin daha sonra çalışan işçiler tarafından alkışlarla uğurlandı.