1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. BARIŞ VE HUZUR DİLEDİLER
BARIŞ VE HUZUR DİLEDİLER

BARIŞ VE HUZUR DİLEDİLER

2018 yılına sayılı günler kala Gaziantep protokolü barış ve huzur diledi.

A+A-

 Mesajlarda, "Gaziantepliler olarak hepimiz, şehrimizin bütün kesimleriyle el ele, gönül gönüle çalışmaya, heyecan, inanç ve azmimizi diri tutarak işbirliği ve dayanışma içerisinde bulunmaya devam edeceğiz" görüşüne yer verildi.

 

YERLİKAYA: EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ

 

Vali Ali Yerlikaya, "Köklü geçmişiyle pek çok medeniyete ev sahipliği yapan şehrimizde, 2017 yılını birlik ve beraberlik içerisinde, sevinç ve üzüntüleriyle geride bırakıyor, daha huzurlu ve mutlu yarınlara ulaşma umuduyla yeni yılı karşılıyoruz. nyada yaşanan bütün olumsuzluklara rağmen ülkemiz ve ilimiz gelişmeye devam ediyor. Kalkınma ve refah yolunda hız kesmeden, heyecanımızı yitirmeden ülkemizi ve ilimizi dünyada hak ettiği yere taşıma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Şartlar ne olursa olsun Türkiye Cumhuriyeti devleti ve hükümeti, vatandaşlarının huzuru, güvenliği ve refahı için çalışmaya, hizmet üretmeye devam edecektir.  Bu duygu ve düşüncelerle 2018 yılının hizmet etmekten onur duyduğum kıymetli hemşehrilerimize,  ülkemize ve tüm insanlık âlemine barış, huzur, sağlık ve afiyet getirmesini diliyor, yeni yılda daha güçlü bir Türkiye ve Gaziantep dileğiyle sizleri en kalbi duygularla selamlıyorum" dedi.                                                                                                                  

 

ŞAHİN: HAYIRLI BİR YIL OLSUN

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, yeni yıl mesajı yayımladı. Şahin, mesajında, 2018 yılının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını dileyerek, yeni yılın tüm dünyaya barış, huzur ve kardeşlik getirmesini temenni etti. Ülkenin ve Gaziantep’in ferahı için geleceği doğru planlamak zorunda olduklarını ifade eden Başkan Şahin, Gaziantep’i hak ettiği en üst düzeye taşımak için canla başla çalışmalarına devam edeceklerini aktardı.

 

TAHMAZOĞLU: YENİ YILIMIZ KUTLU OLSUN

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 2017 yılının son günlerinde yeni yılın, sevgi, kardeşlik, hoşgörü, birlik ve beraberlik, dayanışma duygularının hâkim olduğu bir yıl olması temennisinde bulundu.

2017 yılının acısıyla tatlısıyla geride kaldığını belirterek, yeni yılın tüm insanlığa huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini dileyen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Geride bıraktığımız 2017 yılında zamanı ve kaynakları en iyi şekilde kullanarak, hemşerilerimize hizmetin en iyisini sunmak için yoğun bir çaba gösterdik. Şahinbey'i daha modern ve daha çağdaş bir kent konumuna dönüştürebilme adına önemli hizmetler gerçekleştirdik" dedi.

 

KONUKOĞLU: FIRSAT YILI OLACAK

 

Sanayi Odası yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu, 2018’in Türkiye için fırsat yılı olacağını kaydetti. “Birçok olumsuzluğa rağmen 2017 Gaziantep adına da sonuçları itibarıyla iyi geçen yıl oldu. Gaziantep özelinde her zaman olduğu gibi Türkiye ortalamaları üzerinde artış ve büyümeler gerçekleştireceklerine inandığına vurgu yapan Konukoğlu, “Bu duygularla 2018’in ülkemizde huzur ve güvenin, birlik ve dirliğin, milletimizde sevgi ve hoşgörünün yaşam biçimi haline geleceği, dünyada savaşların ve terörün sona ereceği, kardeşlik, dostluk ve barışın hakim kılınacağı yılların başlangıcı olması dileği ile hemşerilerimiz ve milletimiz başta olmak üzere, tüm insanlığın yeni yılını kutlar, sağlıklı ve mutlu yılları sevdikleriyle birlikte yaşamalarını dilerim” ifadelerini kullandı.

 

SOFUOĞLU: BARIŞ GETİRSİN

 

Özel Gaziantep Anka Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Ali ihsan Sofuoğlu, yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajda,” Yeni yılın ülkemiz ve tüm insanlığa sağlık, huzur, mutluluk, kardeşlik ve barış getirmesini diliyorum” dedi.Sofuoğlu, "Sağlık gibi önemli bir alanda görev almanın sorumluluğu ile insanların sağlıklı yaşam standardını yükseltmek, karşılaştıkları sağlık sıkıntılarını ortadan kaldırabilmek için ekip ruhuyla hareket ediyoruz. Kaliteli hizmete ulaşmak herkesin hakkı. İnsanların sağlığını güvence altına alabilmek ve Gaziantep ile çevre illerdeki halkın sağlık ihtiyacına cevap verebilmek için yoğun çaba içerisindeyiz” dedi.

 

YILDIRIM: BAŞARILI GÜNLER DİLERİM

 

Merkezi Gaziantep’te bulunan Anadolu Sağlık İşletmeleri Derneği (ASİD) Genel Başkanı Dr. Yusuf Ziya Yıldırım, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı. Dr. Yıldırım, yaklaşan yeni yıl heyecanın hiç bitmemesi temennisinde bulunarak, “Her yeni yıl, yeni umut ve beklentileri beraberinde getiriyor. Manevi değerlerine sahip çıkan, birbirine kenetlenen halkımız için bu yıl da birlik ve beraberliğin yoğun yaşandığı, huzur ve bereketin bol olduğu günleri barındırsın” dedi.

 

GTO: 2018 BAŞARI YILI OLSUN

 

Gaziantep Ticaret Odası Meclis Başkanı Settar Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu; yeni yılın barış, huzur, sağlık ve refah getirmesini diledi. “2018 yılı Türkiye ve Gaziantep için her alanda başarı yılı olsun” diyen GTO başkanları yayımladıkları yeni yıl mesajında; “Biten bir yılın ardından, umutların ve beklentilerin yenilendiği bir yıla giriyoruz. Daha iyiye ulaşmak için her yeni yıl, yeni başlangıçlara daha umutla baktığımız yeni bir fırsat penceresi olarak aralanır. Umut ederiz ki, yeni yılda her alanda ve her anlamda milletçe sevgi, hoşgörü, birlik ve beraberlik içerisinde yeni başarılara imza atarız ve 2018’i başarı yılı olur” dediler.

 

DAĞLI: GÜZEL GÜNLERİN BAŞLANGICI OLSUN

 

SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güner Dağlı, 2018 yılının tüm dünya için yeni ve güzel umutlarla başlaması temennisinde bulundu.Prof. Dr. Dağlı, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınlayarak, “Geride bırakmaya hazırlandığımız 2017 yılı acısıyla, tatlısıyla anılarımız arasındaki yeri almaya hazırlanırken, 2018 yılı birbirinden güzel ve değerli anılar biriktirebileceğimiz günler için başlangıç olsun” dedi. HABER MERKEZİ

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum