M'Bakata şansızlığı M'Bakata şansızlığı

Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi'nde oynanan mücadelede Millî Takımımızın golünü 43. dakikada Recep Yalın Dilek atarken, Suudi Arabistan'ın golünü 22. dakikada Amar Hamed Alyuhaybi kaydetti. Suudi Arabistan'da Abdulrahman Ali Alghamdi 45. dakikada kırmızı kart ile oyun dışı kaldı. Grubumuzun diğer maçında Mali, Jamaika'yı 1-0 yendi. Bu sonuçların ardından Millî Takımımız grubunu ikinci sırada tamamladı.

MİLLİ TAKIM ANTRENÖRLERİ MAÇI İZLEDİ

Suudi Arabistan karşılaşmasını Genç Millî Takımlar Teknik Koordinatörü Selman Coşkun, U16 Millî Takım Teknik Direktörü Orhan Şam, U15 Millî Takım Teknik Direktörü Selçuk Erdoğan, Genç Millî Takım Antrenörü Çağatay Şalap ve Genç Millî Takım Kaleci Antrenörü Oğuz Dağlaroğlu da izledi. UEFA Assist Turnuvası B Grubu'nda Slovakya son grup maçında Guatemala'yı 2-1 mağlup etti. Diğer maçta Fas ile Ekvador 1-1 berabere kaldı. Penaltı atışları sonucu Ekvador, Fas'a 3-1 üstünlük sağladı.

YARIN FAS İLE OYNAYACAĞIZ

Turnuvanın sıralama maçlarında, 30 Nisan Salı günü saat 10.30'da A Grubu dördüncüsü Jamaika ile B Grubu dördüncüsü Ekvador karşılaşırken, saat 11.00'de A Grubu üçüncüsü Suudi Arabistan ile B Grubu üçüncüsü Guatemala karşı karşıya gelecek. Aynı gün saat 14.00'te A Grubu ikincisi Türkiye ile B Grubu ikincisi Fas, üçüncülük mücadelesi için sahaya çıkacak. Final ise saat 16.00'da A Grubu birincisi Mali ile B Grubu birincisi Slovakya arasında oynanacak. Spor Servisi