Süper amatör kümede geçtiğimiz hafta sonu oynanan derbi maçını ardından şampiyonluk yarışı iyice kızışırken, alt sıralarda ise ekipler hamlelerini yapmaya başladılar.
Birinci amatör küme A grubunda Bozkurtspor ile B grubunda Yeşilova Yıldız süper küme yolunda avantajlarını sürdürmeye devam mücadelesi verirken, Sosyal Hizmetler, Gazisaray, Yavuzeli ve Çınarlıspor takımları küme potasından uzaklaşma mücadelesi verecekler.
Süper amatör ile birinci küme B grubu takımları bu hafta maçlarını Pazar günü oynarken A grubu takımları ise bugün sahaya çıkacaklar.
BUGÜN OYNANACAK A GRUBU MAÇ PROGRAMI
Gazikent – Anel Annaç
Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu
Saat: 12.00
Hakemler: H. Tahir Erkaç – Adem Bozkurt – Aziz Kara
Gözlemci: Bülent Alkan
*****
Bostancı Kartal – Nizip Yıldırım
Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu
Saat: 14.00
Hakemler: Resul Esen – Abdullah Işık – Gülden Rençber
Gözlemci: Tevfik Okuducu
*****
Karşıyaka Gençlik – Aktoprak
Saha: Hasan Doğan Tesisleri
Saat: 14.00
Hakemler: Cem Koyun – Bülent Ateş – Mehmet Kirişçioğlu
Gözlemci: Ali Mete
*****
Oğuzeli Belediyespor – G. Suruçspor
Saha: Gazikent Stadyumu
Saat: 14.00
Hakemler: İsmail Gedemenli – Birkan Sofracı – Azad Demirci
Gözlemci: Mehmet Açıkgöz
*****
Bozkurtspor – Sosyal Hizmetler
Saha: Şahinbey İlçe Stadyumu
Saat: 14.00
Hakemler: Emrullah Doğan – Selçuk Kaplan – A.Babacan
Gözlemci: Hacı Budak
*****
İstiklalsskspor – Özyıldız
Saha: Batur
Saat: 14.00
Hakemler: Ahmet Taşdemir – Mehmet Pekmezci – Ayşe Pakdil
Gözlemci: Şenol İmançer
YARIN OYNANACAK B GRUBU MAÇ PROGRAMI
Polisgücü – PMYO
Saha: Şahinbey İlçe Stadyumu
Saat: 10.00
Hakemler: Hüseyim Doğan – Selçuk Kaplan – Ali Yılmaz
Gözlemci: Cevdet Karakurt
*****
Kızılhisar – Çınarlı
Saha: Batur
Saat: 10.00
Hakemler: Bilgin Budumlu – Birkan Sofracı – Tuncay Çömez
Gözlemci: Mehmet Taşdemir
*****
Gazisaray – Yeşilova Yıldız
Saha: Batur
Saat: 12.00
Hakemler: M. Gökhan Ceylan – Aziz Kara – Müslüm Ünlü
Gözlemci: C. Oktay Bekarlar
*****
Atletik Mekik – Gazispor
Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu
Saat: 14.00
Hakemler: Bülent Ateş – Adem Bozkurt – Tuncay Çelik
Gözlemci: Mehmet Bayraklılar
*****
Kalespor – Yavuzelispor
Saha: Batur
Saat: 14.00
Hakemler: Ayhan İlhan – Mehmet Kirişçioğlu – Burhan Taşdemir
Gözlemci: İsmail Sarıçiçek
YARIN OYNANACAK SÜPER KÜME MAÇ PROGRAMI
Demirspor – Çıksorut Gençlik
Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu
Saat: 10.00
Hakemler: Resul Esen – Volkan Mete – Baki Mutlu
Gözlemci: İhsan Koca
*****
Bossanspor – Üçoklar Demirspor
Saha: Gazikent
Saat: 10.00
Hakemler: Onur İçyer – Adem Bozkurt – M. C. Yalınkılıç
Gözlemci: Coşkun Erzin
*****
Sanayi Esnafspor – Oğuzspor
Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu
Saat: 12.00
Hakemler: Kemalettin Yiğit – Emrullah Doğan – Ayşe Pakdil
Gözlemci: A. Kadir Güven
*****
Tedaş – Yıldız1977
Saha: Şahinbey İlçe Stadyumu
Saat: 12.00
Hakemler: İsmail Gedemenli – Süleyman Şahin – Uğur Yıldız
Gözlemci: Hacı Budak
*****
İslahiyespor – Sakıcı İnşaat Şenyurtspor
Saha: İslahiye İlçe Stadyumu
Saat: 13.30
Hakemler: Cihan Ölmez – Mehmet Pekmezci – İbrahim Güner
Gözlemci: Şenol İmançer
*****
İl Özel İdare Şehreküstü
Saha: Şahinbey İlçe Stadyumu
Saat: 14.00
Hakemler: Ahmet Taşdemir – İ. Sinan Ak – Selçuk Kaplan
Gözlemci: Erkan Çolak
*****
Nizipspor – Arabanspor
Saha: Nizip İlçe Stadyumu
Saat: 14.00
Hakemler: Hakan Ercan – Abdullah Işık – Ali Savaşçı
Gözlemci: Muhittin Erdem
CİHAN HANCIOĞLU