Süper amatör kümede H.D Kolejspor birinci amatör küme A grubunda Çınarlıspor ve B grubunda Şehitkamil Gençlikspor ise liderliklerini korumak istiyor.
BUGÜN OYNANACAK SÜPER KÜME MAÇLARI:
Ankas İstiklalspor – Demirspor
Saha: Gazikent Stadyumu
Saat: 14.30
Hakemler: Mehmet Can Balsu – M.Mustafa Özdemir – M.Çağrı Cilesun
Gözlemci: Tevfik Okuducu
*****
Camcıoğluspor – Sercan İnşaat
Saha: Şahinbey İlçe Stadyumu
Saat: 14.30
Hakemler: Mustafa Akbat – Yunus Nurses – Şahin Kara
Gözlemci: Ömer Atıcı
*****
Şahinbeyspor – H.D Kolejspor
Saha: Batur
Saat: 14.30
Hakemler: Burhan Taşdemir – Ertuğrul Diken – M.Alpaslan Budak
Gözlemci: Mehmet Bayraklılar
*****
Üçoklar Demirspor – Sakıcı İnşaat Şenyurt
Saha: Seyrantepe Tesisleri
Saat: 14.30
Hakemler: Mehmet Kirişçioğlu – Yusuf Şimşek – Cuma Özdede
Gözlemci: Haydar Koç
*****
Aktoprakspor – Bozkurtspor
Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu
Saat: 14.30
Hakemler: Mehmet Pekmezci – Baki Mutlu – Abdulkadir Kirkiz
Gözlemci: Mehmet Açıkgöz
YARIN OYNANACAK SÜPER KÜME MAÇLARI:
İslahiyespor – Nizip Yıldırım
Saha: İslahiye İlçe Stadyumu
Saat: 14.30
Hakemler: Mehmet Pekmezci – Halil Bozkurt – Emirkan Avcim
Gözlemci: Hakan Ercan
*****
Nizipspor – Sanayi Esnafspor
Saha: Nizip İlçe Stadyumu
Saat: 14.30
Hakemler: Adem Bozkurt – Mahmut Güzel – Hilmi Ataş
Gözlemci: Şenol İmançer
YARIN OYNANACAK 1. KÜME MAÇLARI:
Işın Boru Yıldızspor – Şehitkamil Gençlikspor
Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu
Saat: 10.30
Hakemler: Mehmet Kirişçioğlu – Yunus Nurses – Hakkı Tahir Erkaç
Gözlemci: Muhittin Erdem
*****
Şehreküstü – Gazisaray
Saha: Gazikent Stadyumu
Saat: 10.30
Hakemler: Fatih Budak – Baki Mutlu – Gülden Rençber
Gözlemci: Serpil Dağdemir
*****
Karşıyaka Gençlik – Oğuzspor
Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu
Saat: 12.30
Hakemler: Ahmet Taşdemir – Turgay Öztekin – Eyyup Boz
Gözlemci: Ahmet Taşkın
*****
Aydınbabaspor – Akkentspor
Saha: Seyrantepe Tesisleri
Saat: 12.30
Hakemler: Mehmet Can Balsu – M.Akif Sucu – Ali Bilen
Gözlemci: Abdulkadir Tekin
*****
Akdamar Gençlikspor – Kalespor
Saha: Gazikent Stadyumu
Saat: 12.30
Hakemler: Şeyhmuz Baysal – Mustafa Akbat – Samed Ünal
Gözlemci: İsmail Güven
*****
Coşkunspor – Gazikentspor
Saha: Batur
Saat: 12.30
Hakemler: Deniz Aslan – Mehmet Yağcı – Diyar Boz
Gözlemci: Haydar Koç
*****
Oğuzeli Belediyespor – Gazispor
Saha: Oğuzeli İlçe Stadyumu
Saat: 14.00
Hakemler: Burhan Taşdemir – M.Göktuğ Eker – Mehmet Polat
Gözlemci: İsmail Çelik
*****
Çınarlıspor – Atleti Mekikspor
Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu
Saat: 14.30
Hakemler: Gülden Rençber – Cemil Gökdurna – Turgay Öztekin
Gözlemci: Hüseyin Doğan
*****
Esenspor – Özyıldız
Saha: Şahinbey İlçe Stadyumu
Saat: 14.30
Hakemler: Ertuğrul Diken – Selçuk Kaplan – Müslüm Osanmaz
Gözlemci: Emre Yıldırım
*****
Türk Telekomspor – Yavuzelispor
Saha: Seyrantepe Tesisleri
Saat: 14.30
Hakemler: Hakkı Tahir Erkaç – Uğur Yıldız – M.Akif Sucu
Gözlemci: Halil Esen
*****
Faik Bezek – Nizip Halk Eğitim
Saha: Gazikent Stadyumu
Saat: 14.30
Hakemler: İbrahim Halil Polat – Şeyhmuz Baysal – Yusuf Şimşek
Gözlemci: Erdal Türkmen
*****
Gençlerbirliği – Nurdağı Belediyespor
Saha: Batur
Saat: 14.30
Hakemler: Şahin Kara – Mehmet Yağcı – Ümit Çakır
Gözlemci: Elvan Çelik
MUHARREM TÜRKOĞLU