Teknik Direktör Ayhan Tepe'nin ayrılığının ardından takımın başında Antalya ve Asyaspor maçlarına çıkan ve iki maçtan da galibiyetle ayrılarak önemli özgüven kazanan Hilmi Bugüner, Gaziantep Alg Spor'un sezonun kalan son 4 maçında da teknik direktörü olarak takımının başında kalacak. Geçtiğimiz günlerde kulüp başkanı Ali Gözcü ile görüşerek imzayı atan Bugüner, kalan 4 maçta iyi sonuç alıp sezonu iyi bir yerde tamamlamaya çalışacaklarını ve kendisine duyulan güvenden dolayı ise kulüp yönetimine teşekkür etti. 

YÜZLER GÜLÜYOR

Turkcell Kadınlar Futbol Süper Liginde önce Antalyaspor deplasmanında kötü gidişata son veren ve  geçtiğimiz günlerde ise Batur sahasında oynanan maçta Asyaspor'u yenerek çıkışa geçen Gaziantep Alg Spor'da yüzler gülmeye başladı.

Final hazırlıkları sürüyor Final hazırlıkları sürüyor

Bu sezon beklentilerin altında kalan ve şampiyonluk yarışından kopan Gaziantep Alg Spor, üst sıralarda kendine yer bulmak için mücadelesini sürdürüyor. Ligin bitimine 4 hafta kala 50'şer puanla 4. ve 5. sırayı  paylaşan Beylerbeyi ile Beşiktaş'ı 46 puanla 4 puan geriden takip eden Alg Spor'u 45 puanla 7. sırada Fatih Karagümrük takip ediyor. Kalan 4 maçını da kazanıp ilk 5'te bitirmeyi hedefleyen Gaziantep Alg Spor'da son iki maçta alınanz galibiyet keyifleri yerine getirdi. Spor Servisi