Kesin sonuçlar açıklandı Kesin sonuçlar açıklandı

AK Parti Gaziantep İl Başkan Vekili olarak seçim sürecini tamamlayan ve 3 aydır koltuğa vekaleten bakan Murat Şerbetçi görevini, parti genel merkezince il başkanlığına atanan Fatih Muhaddis Fedaioğlu’na devretti. Fedaioğlu, kapılarının herkese açık olduğunu söyleyerek, “ il başkanlığı benim için bir umuttu ancak bu başkanlık mülakatları vesaire süreçleri hiç aklımda yoktu.İnsanın nasibi kendisinden önce gidiyormuş” dedi. 

KATILIM YOĞUNDU

Devir teslim törenine; Ak Parti MKYK Üyesi Mehmet Sait Kirazoğlu, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Halil Uğur, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak, İrfan Çelikaslan, Mesut Bozatlı, Bünyamin Bozgeyik, İl Kadın Kolları Başkanı Feray Yılmaz, İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Durmuş, il-ilçeler üç kademe teşkilat mensupları katıldı. 

KAPIMIZ HERKESE AÇIK

Geçmiş dönemde görevlerini layıkıyla tamamladıklarını ifade ederek parti yönetimine, il başkanlığı görevini yürüten Murat Şerbetçi’ye teşekkür eden AK Parti Gaziantep İl Başkanı Fatih Muhaddis Fedaioğlu, “Öncelikle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın il başkanlığı gibi hem önemli hem de gurur verici bir görevi şahsıma tebliğ etmesinden dolayı kendilerine şükranlarımı arz ediyorum. AK Parti bu ülkeye bir umut olarak geldi. AK Parti iktidarları boyunca ülkemiz her alanda büyük gelişmeler sergiledi, hala da bu olumlu gelişmeler devam ediyor. İlimizin sorunlarının çözümü, yeni yatırımlar ve projeler için ortak akılla hareket ederek çalışacağız. AK Parti’de küskünler diye bir grup olamaz, bizim kapımız herkese açık” dedi. 

ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ

Yeni görevinde daha çok çalışarak başarılara imza atacağını söyleyen İl Başkanı Fatih Muhaddis Fedaioğlu, “İl başkanlığı gibi önemli bir göreve layık görülmenin mutluluğu ve onuru içerisindeyim. İl Başkanlığı ve il yönetimi alma makamı değil, verme makamıdır. Biz burada sizlere hizmetkar olmaya hazırız ve sizlerin desteklerini talep ediyorum.  Amacımız bu bayrağı çok daha yükseklere taşımak ve çok daha başarılı olmak olacaktır. Cumhurbaşkanımızın bizden istediği gibi ilk gün ki aşkla, dava aşkıyla yola devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

ŞERBETÇİ BAŞARI DİLEDİ

Parti binasındaki törende konuşarak çalışma arkadaşlarına teşekkür eden ve Fatih Muhaddis Fedaioğlu’na yeni görevinde başarılar dileyen Murat Şerbetçi, “Yönetim kurulu üyelerimle birlikte yaşadığımız her an, her karar aldığımız toplantı bize birlikte başarmanın gücünü gösterdi. Hep birlikte krizleri yöneterek daha güçlü çıktık. Bu süreçte birlikte yaşadığımız her zorluk, bizi daha da yakınlaştırdı ve ekibimizin birbirine olan güvenini pekiştirdi. Birlikte çalıştığımız için kendimi çok şanslı hissediyorum.” Devir teslim töreninde söz alan Milletvekilleri Bünyamin Bozgeyik, Derya Bakbak, İrfan Çelikaslan ve Mesut Bozatlı ise, İl Başkanlığı görevini devreden Murat Şerbetçi’ye teşekkür ederken bayrağı devralan Fatih Muhaddis Fedaioğlu’na da başarılar diledi.  
 

Editör: Ebru Kont