Arslan’ın istifasından boşalan İslahiye İlçe Başkanlığına Reşit Uluşan atanırken, Kamil Murat Kasney görevini Seydi Vakkas Ömeroğlu’na devretti.

Törenin ardından açıklamalarda bulunan AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin, Araban MHP İlçe Başkanlığımızı ziyaret ederek birlik ve beraberlik mesajı verdi.  Çetin, “AK Partimiz Araban ilçe Başkanlığı görevini özverili bir şekilde yapan ve görevini devreden Kamil Murat Kasney kardeşime şimdiye kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Büyük bir olgunlukla görevini devrettiği yeni ilçe başkanımız Av Seydi Vakkas Ömeroğlu’na da başarılar diliyorum. MHP İl Başkanımız Sayın Mustafa Bozgeyik ve MHP Araban ilçe teşkilatının hazır bulunduğu devir teslimde Cumhur ittifakı ortağımız MHP adayımız Sayın Mehmet Özdemir ile Araban’da sandıkları patlatarak yüksek bir oy oranıyla seçimi kazanacağız’’ ifadelerini kullandı. 

İSLAHİYE’YE HAYIRLI OLSUN

Meriç: Sahada durum farklı Meriç: Sahada durum farklı

Arslan’ın istifasının ardından İslahiye İlçe Başkanlığına atama yapıldı. İlçe başkanlığına atanan isim Reşit Uluşan, mazbatasını İl Başkanı Murat Çetin’in elinden aldı. Atama kararına ilişkin açıklamalarda bulunan Çetin, ‘’ İslahiye’mize, Gaziantep’imize ve teşkilatımıza hayırlı olsun inşallah. 31 Mart seçimleri için İslahiye’de birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceğiz.  İlçe Başkanımız Reşit Uluşan başkanımıza ve ekibine başarılar diliyorum’’ ifadelerini kullandı.