Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkanları Aday Tanıtım toplantısına Genel Başkan Vekili Efkan Ala katılacak. Toplantıya Ala ile birlikte Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz’ın da katılması bekleniyor. 

VEKİLLER TAM KADRO

CHP kadını görmedi CHP kadını görmedi

Gaziantep İlçe Belediye Başkanları Aday tanıtım toplantısına ayrıca AK Parti Grup Başkanvekil Abdülhamit Gül, MKYK üyeleri Sait Kirazoğlu, Serpil Kavrak, Milletvekilleri M.Eyüp Özkeçeci, Ali Şahin, Derya Bakbak, Mesut Bozatlı, İrfan Çelikaslan ve Sayın Bünyamin Bozgeyik ile Cumhur ittifakından MHP Milletvekili Sermet Atay, MHP Gaziantep il Başkanı Mustafa Bozgeyik’te katılacak.

HAZIRIZ VE KARARLIYIZ

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin, ilçe Belediye Başkanları Aday tanıtım toplantısıyla ilgili yaptığı değerlendirmede  “Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde “Türkiye Yüzyılı” için “Hep Yeni Hep ileri”diyerek Gaziantep’te 10 belediyenin 10’nunu da ittifak ortaklarımızla el ele vererek kazanmaya “Hazırız ve Kararlıyız”. Demokrasi Şöleni şeklinde gerçekleşecek olan “Aday tanıtım toplantımız” 28 Ocak 2024 Pazar günü saat 13.00’te ŞKM’de yapılacak olup tüm Gaziantep’li hemşehrilerimizi davet ediyor, 31 Mart zaferimizin şimdiden herkese hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.