Gaziantep'te ortak akıl sloganlarını seslendiren AK Parti Milletvekillerinin, bakana giderken AK Parti aklı ile hareket etmeye devam ettiğini belirten Meriç sosyal medya hesabından şunları paylaştı: “Kentin diğer vekillerini sorunlara çözüm toplantılarına davet etmeyen AK Parti seçimlerden halen bir ders çıkartamamış. Kentin sağlık sorunları konusunda onlarca soru önergesi verip, sürekli dile getiren bir Milletvekili olarak bu anlayışa rağmen çözüm önerilerimizi ve halkımızın bize ilettiği konuları gündemde tutmaya devam edeceğiz.

GENEL SEÇİMDE HALK BUNLARI SANDIĞA GÖMECEK

Söylemde ortak akıl eylemde popilist bir anlayış sergileyen AK Parti'ye halk 31 Mart'ta gerekli cevabı verdi. İlk genel seçimde halk bir kez daha bu kibir ve bencil siyaseti sandığa gömecektir. Cumhuriyet Halk Partisi ile katılımcı anlayış, ayrıştırmayan, birleştiren ve sözde değil özde ortak akıl ile hizmet eden kadrolar iş başında olacaktır.”

Ak Parti Gaziantep Milletvekilleri, Ankara’da Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’nu da ziyaret etmiş, şehrin ulaştırma, fiber altyapı, internet ve mobil haberleşme altyapısıyla ilgili ihtiyaçları ve sorunları değerlendirmişti. 

Kaymakçı ve Coşkun tekrar MHP'ye geçti Kaymakçı ve Coşkun tekrar MHP'ye geçti