1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Türk milli takımı eleştirilerden nasibini aldı
Türk milli takımı eleştirilerden nasibini aldı

Türk milli takımı eleştirilerden nasibini aldı

Fransa’da başlayan Euro2016 Avrupa şampiyonasına büyük umutlarla gitmesine rağmen ilk maçında sergilediği kötü futbolla mağlup olan Türk milli takımı...

A+A-

Fransa’da başlayan Euro2016 Avrupa şampiyonasına büyük umutlarla gitmesine rağmen ilk maçında sergilediği kötü futbolla mağlup olan Türk milli takımı eleştirilerden nasibini aldı.

Birçok ünlü sanatçı ve spor adamları kendi sosyal paylaşım sitelerinden yaptığı eleştiriler dikkat çekti.

İşte ünlü isimlerin milli maç öncesi ve sonrasında attığı tweetler…

Cem Davran @cdavran

Bir formaya 78 milyon sığdı da güzel bir futbol sığdıramadık. Bırakın bu destansı işleri, spor yahu bu. Eğlence, rekabet, keyif falan.

Muhittin Boşat @MuhittinBosat

5 maç seyrettik. Mağlup olan takımlar Romanya, Arnavutluk ve Slovakya bizden daha iyi şeyler yaptılar.. Ne yazık ki en kötü takım bizdik...

Kaya Çilingiroğlu @KAYABJK

Daha FT bitti demedi !!!

Volkan Konak @volkankonak

Bu kadar harcama, bu kadar umut bu futbol oyunu için mi? Vah vah....

Zeki Kayahan Coşkun @zekikayahan

Sistemi olan takım kazanır. Biz bitti demeden bitmez gibi arabesk sloganlarla başarı tesadüflere kalır. Tesadüflerle övünmek de akılcı değil.

Lube Ayar @lubeayar

Fatih Terim, turnuvaya çok kötü başladı.. Nerde formsuz adam varsa ilk 11'deydi.. Kadroda çok iyi futbolcular var oysa..

Metin Sen @metinsen

İyi bir takıma yenildik ama bu kadar karamsar olmaya gerek yok bence. Dikkat etmemiz gereken şey bizim potansiyelimize yakın oynamak olmalı

Sanem Altan @AltanSan

Eee malumun ilanı bile değil bu sonuç! Maça bakarsan Hırvatlar üç beş gol atmalıydı!!! Neyse yola devam Türkiye #euro2016

Mustafa Sönmez @mustfsnmz

Tarihi bir hezimet olabilirdi. Hiç yenecek bir takım halleri yok. 3. olması bile başarı olur, En iyi 3.'lerin arasına girer mi, hiç sanmam

Mevlut Tezel @mevluttezel

 

Keşke ilk maçı İspanya ile oynasaydık bari favoriye yenilir kendimize gelirdik Terim'in de işi zor şimdi ben dahil:) herkes teknik direktör

Abdurrahim Boynukalın @A_Boynukalin

Hiçbir şey bitmedi. Zora düştük. Ancak zoru severiz. İnşallah ülkenin en fazla ihtiyaç duyduğu bu zamanda gruptan güzen neticelerle çıkacağız

Ümit Karan @ukaran1976

Maalesef Topal ve Balta dışında görevini iyi yapan başka bir oyuncu sahada yoktu bu oyunla sıfır çekeriz acil toparlanmak gerek

Mehmet Eroğlu @MehmetEroglu_

Oyunumuz zerre kadar yaratıcılık, sistem ve zekâ içermiyor. Rasgeleli, amaçsız didişme... Sorun sadece oyuncularda mı? Düşünmek gerek...

İlker Koç @ilkerkoc2

Moral bozmak yok!! 2008'e de çok iyi başlamamıştık ve sonrası güzel geldi...Bu seferde böyle olacak.

Ertem Şener @ertemsener

lakin kısa bir reklam arası şart #TUR

Caner Eler @canereler

Kaos kontrol edebildiğin sürece iyidir. Üstelik rakibi de girdaba sokarsın. Ama kaos takımın içinde yaşandı bu maç. Dağınıklık.

Nihat Doğan @NihatDoganVevo

Anlaşılan o ki, bizim Milli Takım turnuvaya bol bol reklam filmi çekip bir de kendilerine yapılan şarkıları söyleyerek hazırlanmış.

Burhan Şeşen @burhansesen

Vatan Millet Sakarya ile olmaz bu işler...

Can Tongo @cantongo

90 dakika boyunca Milli Takım'da ayakta kalan 3 isim vardı; sağ, sol ve üst direk

Haşmet Babaoğlu @HasmetBABA

 

Geçmiş olsun! Önümüzdeki maçlara bakarız:)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum