1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonspor-Gaziantepspor 2-1
Trabzonspor-Gaziantepspor 2-1

Trabzonspor-Gaziantepspor 2-1

Son düdük çaldı ve karşılaşma sona erdi. 2-190' Trabzonspor karşı atağında sol kanatta topla buluşan Emre, Bekir'den çok iyi sıyrılıp ceza alanına...

A+A-

Son düdük çaldı ve karşılaşma sona erdi. 2-1

90' Trabzonspor karşı atağında sol kanatta topla buluşan Emre, Bekir'den çok iyi sıyrılıp ceza alanına girdi ve şutunu çekti ama Karcemarskas topu çelmeyi başardı.

90' Gelişen Trabzonspor atağında ceza alanı dışında topla buluşan Boerceanu'nun sol çaprazdan sağ çapraza kesme vuruşunda üst direğe çarpan top kale çizgisine düşüp oyun alanına döndü.

90' Maçın sonuna en az 4 dakika ilave edildi.

89' Trabzonspor kontra atak fırsatı yakaladı ama ceza alanı ön bölümünde Olcan ve Emre istedikleri gibi paslaşamadı ve savunma araya girdi.

87' Trabzonspor'da Paulo Henrique'nin yerine Emre Güral oyunda.

86' Sol kanattan gelişen Gaziantepspor atağında Turgut'un ceza alanına ortasında Traore, topu kontrol etmek isterken rakibine faul yaptı.

84' Orta alanda gerçekleşen ikili mücadelede Henrique, rakibinin müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş. Faulü yapan Marius Stankevicius sarı kart gördü.

77' Bir başka Trabzonspor atağında ceza alanı dışında topla buluşan Olcan'ın uzak mesafeden sert şutu kaleci Karcemarskas'da kaldı.

76' Gelişen Trabzonspor atağında sol kanatta topla buluşan Soner'in ceza alanına ortasında savunma topu karşıladı.

73' Gelişen Gaziantepspor atağında sol kanatta topla buluşan Turgut, Caner'den sıyrılıp ceza alanına girmek istedi ama yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

72' Sol kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada savunma topu uzaklaştırdı.

70' Gaziantepspor'un beraberlik baskısı sürüyor. Sağ kanattan gelişen atakta Ekrem'in ceza alanına ortasında Turgut topa vurmak istedi ama savunma topu uzaklaştırdı.

68' Aynı kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada kafalardan seken topu savunma zor da olsa uzaklaştırdı.

67' Bu kez sol kanattan gelişen Gaziantepspor atağında ceza alanına yapılan ortada Mustafa topu kornere gönderdi.

65' Bir başka Gaziantepspor atağında yine sağ kanattan ceza alanına yapılan ortada top Onur'un kontrolünde yandan dışarıya çıktı.

64' Sağ kanattan gelişen Gaziantepspor atağında ceza alanına yapılan ortada Cenk'in etkili kafa vuruşunda top ağlarla buluştu.

64' Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada Cenk topa gelişine vurdu ama top Henrique'den sekti ve ardından savunma topu uzaklaştırdı.

63' Kullanılan serbest vuruşta Sapara'nın kale sahasına ortasında Onur topu son anda kornere gönderdi.

62' Gaziantepspor'da Serdar Özbayraktar'ın yerine Turgut Doğan Şahin oyunda.

61' Bir başka Gaziantepspor atağında ceza alanına yakın bir noktada hafif sol çaprazda Serdar yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

60' Sağ kanattan gelişen Gaziantepspor atağında Bekir'in ortasında Cenk topa yükseldi ama Mustafa topa müdahaleyi yapan isim oldu.

59' Sol kanattan gelişen Trabzonspor atağında Adrian'in ceza alanına ortasında savunmada Binya topu karşıladı.

58' Trabzonspor'da Jose Bosingwa'nın yerine Aykut Demir oyunda.

57' Bu arada Trabzonsporlu Jose Bosingwa bir sakatlık geçirdi ve şu anda tedavisi yapılıyor. Bosingwa oyuna devam edemeyebilir.

56' Bu kez Gaziantepspor çok etkili geldi. Ceza alanı içi sağ çaprazında topla buluşan Traore'nin şutu üstten az farkla dışarıya gitti.

55' Bordo mavililer yine etkili geldi. Sol kanatta topla buluşan Adrian, ceza alanına kadar girip şutunu çekti ama top üstten dışarıya gitti.

54' Paulo Henrique, bu pozisyonda Marius Stankevicius'un topa eliyle müdahale ettiği yönünde itirazlarda bulundu ama oyun devam etti.

53' Bordo mavililer yine etkili geldi. Ceza alanı dışı sağ çaprazında topla buluşan Olcan'ın ceza alanındaki Henrique'ye pasında Henrique, Stankevicius'dan sıyrılmak istedi ama başarılı olamadı.

52' Hızlı gelişen Trabzonspor atağında Adrian'ın pasında ceza alanına giren Henrique, Şenol'dan sıyrılamadı.

51' Gaziantepsporlu rakip yarı alanda pozisyon arıyor ama Trabzonspor savunması alanı iyi daraltmış durumda.

50' Bir başka Trabzonspor atağında Soner'in pasında ceza alanı dışı sağ çaprazında topla buluşan Adrian'ın kaleye göndermek istediği üstten dışarıya gitti.

49' Etkili gelişen Trabzonspor atağında savunma arkasına koşu yapan Henrique'ye atılan pasta Henrique karşı karşıya kaldı ama aynı anda ofsayt bayrağı kalktı.

48' Aynı kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada Onur topu yumruklayarak uzaklaştırdı.

47' Sol kanattan gelişen Gaziantepspor atağında Şenol'un ceza alanına ortasında Mustafa topu kornere gönderdi.

46'  İki takım da ikinci yarıya oyuncu değişiklikleri ile başladı. Trabzonspor'da Yusuf Erdoğan'ın yerine Soner Aydoğdu ve Gaziantepspor'da ise Muhammed İldiz'in yerine Marek Sapara oyunda.

46' İkinci yarı Trabzonsporlu oyuncuların vuruşuyla başladı.

İlk yarı sona erdi. Trabzonspor-Gaziantepspor 2-0

45' İlk yarının sonuna 1 dakika ilave edildi.

45' Sol kanatan gelişen Gaziantepspor atağında ceza alanına yapılan ortada savunma topu uzaklaştırdı.

43' Savunma arkasına koşu yapan Henrique'ye atılan pasta Henrique topu ceza alanı içi sol çaprazında kontrol etti ve Yusuf'a pasını verdi. Yusuf'un şutu rakibinden sekti ve boşta kalan topu Henrique ağlara gönderdi.

43' Aynı kanattan kullanılan köşe vuruşundan ceza alanına yapılan ortada savunmanın karşıladığı topa ceza alanı dışında bulunan Mustafa, gelişine çok sert vurdu ve top yandan az farkla dışarıya gitti.

42' Kullanılan serbest vuruşta ceza alanına yapılan ortada savunmadan seken top kornere gitti.

41' Sol kanattan gelişen Gaziantepspor atağında Şenol, Olcan'dan sıyrılmak isterken yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

40' Gaziantepspor atağında ceza alanı dışında topla buluşan Mustafa'nın uzak mesafeli şutunda top üstten dışarıya gitti.

39' Kullanılan serbest vuruşta ceza alanına yapılan ortada Karcemarskas topun sahibi oldu.

38' Konuk ekip yarı alanında gerçekleşen ikili mücadelede Adrian, rakibinden sıyrılmak isterken yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

36' Bir başka Trabzonspor atağında Adrian'ın savunma arkasına koşu yapan Henrique'ye pasında kalesini zamanında terk eden Karcemarskas tehlikeyi büyümeden önleyen isim oldu.

35' Hızlı gelişen Trabzonspor atağında sol kanatta topla buluşan Adrian'ın ceza alanına ortasında Henrique istediği vuruşu yapamadı.

34' Aynı kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada bir karambol oluştu ama ardından savunma topu taca gönderdi.

33' Gelişen Gaziantepspor atağında Cenk, sol kanatta son çizgiye kadar gitti ve pas verebilecek bir arkadaşını bulamayınca topu rakibine çarptırıp takımına kornere kazandırdı.

32' Konuk ekip bu kez sol kanadı kullandı. Şenol'un ceza alanına yerden ortasında savunma topu karşıladı.

31' Bu kez gelişen Gaziantepspor atağında sağ kanatta topla buluşan Ekrem'in ortasında top doğrudan dışarıya gitti.

30' Yine sol kanattan gelişen Trabzonspor atağında Yusuf'un ceza alanına sert ortasında Karcemarskas topun kontrolünü sağladı.

29' Sol kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada Olcan, topa kafa vurmak isterken rakibine faul yaptı.

28' Etkili gelişen Trabzonspor atağında Olcan ve Adrian'ın paslaşmaları sonrasında son olarak topu alan Olcan'ın uzak mesafeden sert şutu savunmaya çarpıp kornere gitti.

27' Sol kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada Stankevicius'un kafa vuruşu yandan dışarıya gitti.

26' Gelişen Gaziantepspor atağında sol çaprazdan ceza alanına giren Cenk'e gönderilen topta Caner araya girip topu kornere gönderdi.

25' Konuk ekip sağ kanattan serbest vuruş kullandı. Ceza alanına yapılan ortada Binya'nın kafa vuruşu Onur'da kaldı.

24' Sol kanattan gelişen Gaziantepspor atağında ceza alanı içine sert gönderilen ortada savunma topu uzaklaştırdı.

23' İki takım da son bölümde çok fazla top kaybı yapıyor. Tempo düşmüş durumda.

21' Konuk ekip son dakikalarda topla biraz daha fazla oynamaya başlamış durumda.

20' Bir başka Gaziantepspor atağında Serdar'ın pasında ceza alanı içi sağ çaprazında topla buluşan Traore'nin şutu savunmaya takıldı.

19' Gelişen Gaziantepspor atağında savunma arkasına koşu yapan Serdar, Bosingwa'dan sıyrılmak isterken rakibine faul yaptı.

18'Bu arada Trabzonspor'da Yusuf Erdoğan bir sakatlık geçirdi ve oyun şu an için durmuş durumda.

17' Trabzonspor sol kanattan köşe vuruşu kullandı. Ceza alanına yapılan ortada savunma topu uzaklaştıran taraf oldu.

16' Gaziantepspor atağında ceza alanı içindeki Cenk'e atılan pasta Cenk topu almak isterken rakipleriyle mücadele içine girdi ve tam bir karambol oluştu ama savunma topu uzaklaştırmayı başardı.

15' Aynı kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada savunma topu karşıladı.

14' Trabzonspor yine etkili geldi. Sol kanatta topla buluşan Yusuf, ceza alanına girip kale sahasına yerden pasını gönderdi ve Traore'nin ters vuruşu yandan kornere çıktı.

13' Bordo mavililer karşılaşmaya daha etkili başlayan taraf. Gaziantepspori rakibine oyun olarak karşılık veremiyor.

12' Bir başka Trabzonspor atağında ceza alanına hareketlenen Yusuf'a atılan pasta Yusuf iki rakibinin arasından sıyrılamadı.

11' Etkili gelişen Trabzonspor atağında Caner'in savunma arkasına koşu yapan Henrique'ye pasında top Henrique'yi aştı.

10' Orta alanda gerçekleşen ikili mücadelede Olcan, rakibini geçmek isterken yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

9' Sadece kadın ve çocuklara açık olan bu maça maalesef çok fazla ilgi yok ve stat oldukça boş durumda.

8' Gaziantepspor etkili geldi. Ceza alanı ön bölümünden ceza alanı içi sağ çaprazında bulunan Traore'ye atılan pasta Traore'nin vuruşu yandan dışarıya gitti.

7' Sol kanattan gelişen Trabzonspor atağında Adrian'ın pasında topla buluşan Yusuf'un ortasında Henrique'nin kafa vuruşu ağlarla buluştu.

7' GOL! Paulo Henrique

6' Kullanılan serbest vuruşta ceza alanına yapılan ortada savunmaya yardıma gelen Henrique topu uzaklaştıran isim oldu.

5' Yine sol kanattan gelişen Gaziantepspor atağında Cenk, savunma arkasına koşu yaparken Mustafa Yumlu'nun müdahalesiyle yerde kaldı ve Mustafa sarı kart gördü.

4' Bu kez gelişen Trabzonspor atağında sağ kanatta topla buluşan Yusuf, rakibinden sıyrılmak istedi ama başarılı olamadı.

3' Kullanılan serbest vuruşta ceza alanına yapılan ortada savunma topu uzaklaştırdı.

2' Sol kanattan gelişen Gaziantepspor atağında Cenk, Caner'den sıyrılmak isterken yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

1 Mücadele Gaziantepsporlu oyuncuların vuruşuyla başladı.

M.Ö Hüseyin Avni Aker Stadı'nda İstiklal Marşı'mız...

M.Ö.Trabzonspor'un cezası sebebiyle mücadeleyi kadın ve çocuk taraftarlar tribünden takip edecek.

M.Ö. İki takım oyuncuları mücadeleyi yönetecek hakemler eşliğinde sahaya çıkıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.