1. HABERLER

  2. AMATÖR SPOR

  3. Süperlerin mesaisi bugün
Süperlerin mesaisi bugün

Süperlerin mesaisi bugün

Süper amatör kümede 5’inci hafta karşılaşması bugün oynanacak 6 karşılaşma ile devam ederken bir maç ise yarın oynanacak.

A+A-

 

Birinci amatör küme A ve B gruplarında ise 4’üncü hafta karşılaşmaları yarın oynanacak 12 müsabaka ile tamamlanacak.

 

BUGÜN OYNANACAK SÜPER KÜME PROGRAMI:

Sakıcı İnşaat Şenyurtspor – Ankas İstiklalspor

Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu

Saat: 15.00

Hakemler: Murat Oğuz – Alpaslan Budak – Turgay Öztekin

Gözlemci: Ahmet Taşkın

*****

H.D Kolejspor – Demirspor

Saha: Seyrantepe Tesisleri

Saat: 15.00

Hakemler: Bünyamin Erdil – Göktuğ Eker – Halil Bozkurt

Gözlemci: Mehmet Kaftancı

*****

Aktoprakspor – Üçoklar Demirspor

Saha: Şahinbey İlçe Stadyumu

Saat: 15.00

Hakemler: Ömer Tevfik Özkoç – Ayşe Kasım – Cemil Gökdurna

Gözlemci: Hakan Ercan

*****

Sanayi Esnafspor – Şahinbeyspor

Saha: Gazikent Stadyumu

Saat: 15.00

Hakemler: İ. Halil Polat – Emirkan Avcim – Ali Bilen

Gözlemci: Serpil Dağdeviren

*****

Bozkurtspor – Sercan İnşaat

Saha: Batur

Saat: 15.00

Hakemler: Ahmet Taşdemir – Çağru Çilesun – Ertuğrul Diken

Gözlemci: Muhittin Erdem

*****

Nizipspor - İslahiyespor

Saha: Nizip İlçe Stadyumu

Saat: 15.00

Hakemler: Yakup Özhan – Şeyhmuz Baysal – Oğuz Başbenzer

Gözlemci: Erdal Türkmen

 

YARIN OYNANACAK SÜPER KÜME PROGRAMI:

Nizip Yıldırım – Camcıoğlu

Saha: Nizip İlçe Stadyumu

Saat: 13.00

Hakemler: Can Balsu – Mahmut Güzel – Mehmet Polat

Gözlemci: Coşkun Erzin

 

YARIN OYNANACAK 1. KÜME PROGRAMI:

Gazikent – Gazisaray

Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu

Saat: 10.30

Hakemler: H. Tahir Erkaç – Yasin Esen – Şahin Kara

Gözlemci: Elvan Çelik

*****

Akkentspor – Karşıyaka Gençlik

Saha: Gazikent Stadyumu

Saat: 11.00

Hakemler: Uğur Yıldız – Alpaslan Budak – Cuma Özdede

Gözlemci: Eray Özkanlı

*****

Akdamar Gençlik – Coşkunspor

Saha: Seyrantepe Tesisleri

Saat: 11.00

Hakemler: Bünyamin Erdil – Ümit Çakır – Fatih Budak

Gözlemci: Hakan Atıcı

*****

Atletik Mekik – Özyıldız

Saha: Gazikent Stadyumu

Saat: 13.00

Hakemler: Hüseyin Sağlık – Mustafa Özdemir – Ali Bilen

Gözlemci: Abdulkadir Tekin

*****

Şehitkamil Gençlikspor – Şehreküstü

Saha: Şahinbey İlçe Stadyumu

Saat: 13.00

Hakemler: İbrahim Halil Polat – Göktuğ Eker – Halil Bozkurt

Gözlemci: Tevfik Okuducu

*****

Faik Bezek İnşaat – Işın Boru Yıldız

Saha: Batur

Saat: 13.00

Hakemler: Murat Oğuz – Baki Mutlu – Oğuz Başbenzer

Gözlemci: Haydar Koç

*****

Çınarlıspor – Oğuzeli Belediyespor

Saha: Seyrantepe Tesisleri

Saat: 13.00

Hakemler: Ahmet Taşdemir – Mehmet Yağcı – Eyyüp Boz

Gözlemci: Mehmet Bayraklılar

*****

Kalespor – Yavuzelispor

Saha: Gazikent Stadyumu

Saat: 15.00

Hakemler: Yakup Özhan – Ayşe Kasım – Hilmi Ataş

Gözlemci: Mehmet Açıkgöz

*****

Gazispor – Oğuzspor

Saha: Şahinbey İlçe Stadyumu

Saat: 15.00

Hakemler: Ümit Çakır – Yasin Esen – Diyar Boz

Gözlemci: Hakan Ercan

*****

Gençlerbirliği – Aydınbaba

Saha: Batur

Saat: 15.00

Hakemler: Fatih Budak – Abdulkadir Kirkiz – Uğur Yıldız

Gözlemci: İsmail Çelik

*****

Nurdağı Belediye – Esenspor

Saha: Seyrantepe Tesisleri

Saat: 15.00

Hakemler: Burhan Taşdemir – Turgay Öztekin – Akif Sucu

Gözlemci: Mehmet Bayraklılar

*****

Nizip Halk Eğitim – Türk Telekom

Saha: Nizip İlçe Stadyumu

Saat: 15.00

Hakemler: Gülden Rençber – Cemil Gökdurma – Şahin Kara

Gözlemci: Elvan Çelik

MUHARREM TÜRKOĞLU

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.