1. HABERLER

  2. AMATÖR SPOR

  3. Süperde derbiler haftası
Süperde derbiler haftası

Süperde derbiler haftası

Süper amatör kümede bu hafta sonu ilk dört sırayı alan ve hedeflerini şampiyonluk olarak belirleyen takımların derbi mücadelesi oynanacak.

A+A-

 

Bu sezon hiç puan kaybı yaşamayan lider H.D Kolejspor ile Ankas İstiklalspor karşı karşıya gelirken, Nizipspor ise kendi evinde Bozkurtspor’u konuk edecek.

 

BUGÜN OYNANACAK 1. KÜME MAÇLARI:

Oğuzspor – Özyıldız

Saha: Seyrantepe Tesisleri

Saat: 14.30

Hakemler: Fatih Budak – Çağrı Cilesun – Şahin Kara

Gözlemci: Hüseyin Doğan

*****

Karşıyaka Gençlik – Gazispor

Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu

Saat: 14.30

Hakemler: Ertuğrul Diken – Gökhan Püsküller – Ali Bilen

Gözlemci: Haydar Koç

*****

Esenspor – Akkentspor

Saha: Batur

Saat: 14.30

Hakemler: Mehmet Kirişçioğlu – Selçuk Kaplan – Kübra Kahraman

Gözlemci: Eray Özkanlı

*****

Aydınbaba – Çınarlıspor

Saha: Gazikent Stadyumu

Saat: 14.30

Hakemler: Emrullah Doğan – Yunus Nurses – Samed Ünal

Gözlemci: Coşkun Erzin

*****

Gençlerbirliği – Atletik Mekik

Saha: Şahinbey İlçe Stadyumu

Saat: 14.30

Hakemler: Burhan Taşdemir – Müslüm Osanmaz – Alpaslan Budak

Gözlemci: Serpil Dağdemir

 

YARIN OYNANACAK 1. KÜME MAÇLARI:

Faik Bezek İnşaat – Kalespor

Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu

Saat: 10.30

Hakemler: Gökhan Ceylan – Göltuğ Eker – Cemil Gökdurna

Gözlemci: İsmail Çelik

*****

Işın Boru Yıldız – Akdamar Gençlik

Saha: Gazikent Stadyumu

Saat: 10.30

Hakemler: Adem Bozkurt – Yusuf Şimşek – Gülden Rençber

Gözlemci: Şenol İmançer

*****

Şehreküstü – Gazikent

Saha: Batur

Saat: 12.30

Hakemler: A. Kadir Kirkiz – Halil Bozkurt – Samed Ünal

Gözlemci: Mehmet Çalışkan

*****

Oğuzeli Bld – Nurdağı Bld

Saha: Oğuzeli İlçe Stadyumu

Saat: 14.00

Hakemler: İ. Halil Polat – Fatih Budak – Berrin Toklu

Gözlemci: Oktay Bekarlar

*****

Türk Telekom – Şehitkamil Gençlik

Saha: Batur

Saat: 14.30

Hakemler: Hüseyin Sağlık – Yusuf Şimşek – Samed Ünal

Gözlemci: Cevdet Karakurt

*****

Coşkunspor – Nizip Halk Eğitim

Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu

Saat: 14.30

Hakemler: Mustafa Akbat – Turgay Öztekin – Eyyüp Boz

Gözlemci: Mehmet Açıkgöz

*****

Gazisaray – Yavuzelispor

Saha: Şahinbey İlçe Stadyumu

Saat: 15.00

Hakemler: Bünyamin Erdil – Cuma Özdede – Mehmet Polat

Gözlemci: İ. Halil Esen

 

YARIN OYNANACAK SÜPER KÜME MAÇLARI:

Demirspor – Sercan İnşaat

Saha: Gazikent Stadyumu

Saat: 12.30

Hakemler: Burhan Taşdemir – Alpaslan Budak – Mahmut Güzel

Gözlemci: İsmail Güven

*****

Camcıoğlu – Sakıcı İnşaat

Saha: Seyrantepe Tesisleri

Saat: 12.30

Hakemler: Uğur Yıldız – Emirkan Avcim – Akif Sucu

Gözlemci: Muhittin Erdem

*****

 

Üçoklar Demirspor – Sanayi Esnaf

Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu

Saat: 12.30

Hakemler: Can Balsu – Göktuğ Eker – Selçuk Kırtan

Gözlemci: Hakan Atıcı

*****

İslahiyespor – Aktoprak

Saha: İslahiye İlçe Stadyumu

Saat: 14.00

Hakemler: Ahmet Taşdemir – Yunus Nurses – Mustafa Özdemir

Gözlemci: İsmail Sarıçiçek

*****

Nizipspor – Bozkurtspor

Saha: Nizip İlçe Stadyumu

Saat: 10.30

Hakemler: Volkan Aydın – Selçuk Kaplan – Kübra Kahraman

Gözlemci: Yusuf Yılmaz

*****

Ankas İstiklalspor – H. D Kolejspor

Saha: Gazikent Stadyumu

Saat: 14.30

Hakemler: Mehmet Kirişçioğlu – Şeyhmus Baysal – Cemil Gökdurna

Gözlemci: Aysun Akar

*****

Şahinbeyspor – Nizip Yıldırım

Saha: Seyrantepe Tesisleri

Saat: 10.30

Hakemler: Emrullah Doğan – Gökhan Püsküller – Gülden Rençber

Gözlemci: Ahmet Taşkın

MUHARREM TÜRKOĞLU

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.