1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. SLOGANLAR EŞLİĞİNDE KONUŞTU
SLOGANLAR EŞLİĞİNDE KONUŞTU

SLOGANLAR EŞLİĞİNDE KONUŞTU

MHP Gaziantep Milletvekili aday adayı Fevzi Koçoğlu, MHP İl binasında düzenlediği basın toplantısında, ülkenin içerisinde bulunduğu durumun Milliyetçi...

A+A-

MHP Gaziantep Milletvekili aday adayı Fevzi Koçoğlu, MHP İl binasında düzenlediği basın toplantısında, ülkenin içerisinde bulunduğu durumun Milliyetçi Hareket Partisi tercihini zorunlu kıldığını söyledi.

Gün milli ve manevi değerleri yüksek seçmenlerin oyları ile Milliyetçi kadroların devlet yönetimini devralma günüdür’ diyen Koçoğlu, “Gün mutlu, kalkınmış, kardeşlik bağlarıyla birbirlerine kenetlenmiş büyük Türkiye günüdür. Bin yılda karıldı bu ülkenin harcı bu kardeşliği bozmak kimin harcı?’’dedi.

SLOGANLAR EŞLİĞİNDE KONUŞTU

MHP Gaziantep Milletvekili aday adayı Fevzi Koçoğlu’nun il binasında düzenlediği basın toplantısına partililer büyük ilgi gösterdi. Sloganlar eşliğinde basın açıklaması yapan Koçoğlu, “Diktatör heveslilerinin ayranının kabardığı çözüm diye bizi çözmeye çalışanların art niyetleri ortada iken yolsuzluk, suistimal, rüşvet alverleri ortaya döküldükçe hırçınlaşan,saldırgan birilerinin gündemden hiç düşmediğini ibretle,hayretle görüyoruz ve kahroluyoruz. Kapı komşum Hamo dayıyla etle kemik olmuş, ülkeyi omuz omuza kurmuş,kız almış,kız vermiş,adeta aynı bedene dönüşmüş,biz olmuş bizim olmuş insanlarla hiç problemimiz olablir mi? Buna rağmen maneviyatı yüksek Kürt kardeşlerimin devlete olan sadakatleri ve bağlılıkları ortada iken PKK ve Kandil canilerinin her dedikleri birer birer yerine getirilmesi ne acıtıcı bir durumdur. Bu dostları sol-sosyalist bir terör örgütünün insafına terketmek, devletin görev vediği koruculara sırt dönme, hangi insafa sığar. Bizim ayrı gayrı olduğumuz kanunsuzlukla, uğursuzlukla, eşkiyayla ve yabancıyla iş birliği yapıp ülkesini bölmeye çalışan soysuzlardır.’’dedi.

TÜRK MİLLETİ İLE OYUN OYNANMAZ

Koçoğlu,’’Ortadoğuyu yıllarca sömürüp birbirine düşüren emperyalistlerin ve onların maşası, İsrail’in sinsi emeli maalesef bu terör örgütünün marifetiyle gerçekleştirilmek üzeredir. Kürt, Türk, Alevi, Laz, Çerkez bu milleti meydana getiren asli unsurlardır. Bu unsurların ortak adı ise Türk milletidir. Bayrak,vatan ve din bizlerin ortak değerleridir. Bizi birbirimizle uğraştırıp zamanımızı,enerjimizi ve kalkınma hamlelerimizi boşa çıkarmaya çalışan art niyetlilier, şunu bilmelidirler ki bu Türk milleti ile oyun oynanmaz. En zor zamanda bile birlik ve vatan aşkıyla sıkıntılar birer birer aşılmış ve kutlu dirilişe emin adımlarla yaklaşmayı bilmiş, Türk milleti mutlaka hesap sormuştur.’’ifadelerini kullandı.

DEVLET YOKSULA, GARİBE,ÖZÜRLÜ YURTTAŞINA BAKMALI

Milletimizin büyük bir kesimi borçlandırılarak, bankacılara, tefecilere esir hale getirilimiştir diyen Koçoğlu,’’Bu sistemde kafanı kaldırmadan köle gibi çalışarak taksitlere, kredi kartlarına esir edilmiş yığınların hiç bir problemi çözülememiş ve sıkıntılar kör düğüme dönüşmüştür. Sosyal devlet büyük bir kesimin bilinçli devlet yardımlarıyla geçinir hale dönüştürülmüştür. Halbu ki iş alanları çoğaltılarak sadaka yerine iş temin edilmesi bu insanları daha mutlu edeceği ortadadır. Devlet yoksula, garibe, özürlü yurttaşına mutlaka bakmalı ve himaye etmelidir. Ama en güzel onları üretime katarak,iş ortamında dahil etmektir. Uygulanan ekonomik sömürü düzeni, orta sınıfı ortadan kaldırmıştır. Bu kesimde muhtaç ve çaresiz duruma düşürülmüştür. Esnaf AVM’lere kurban edilmiş,ekonomi en ufak esintiden dahi fazidi,dövizdi polemikleriyle hasta hale düşürülmüştür. Birçok problem halının altına süpürülerek seçim sonrası krizlere gebe haline getirilmiştir.’’dedi. 

 

Okan YILMAZ

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum