Ökkeş Özekşi - Spor Yazıları

Ökkeş Özekşi - Spor Yazıları

Yazarın Tüm Yazıları >

SERGENLİ GAZİANTEPSPOR

A+A-

1. HAFTA (Basına açık konuşmalar)

Ben bu görevi kabul ederken, Gaziantepspor gibi güzide kulübün bu yerlerden biran önce kurtulması gerektiğini düşündüm. Gaziantepspor'da çok yetenekli oyuncular var. Bu kadro üst sıraları zorlar.. Valla başkan İbrahim Kızıl ile görüştüğümüzde ben başkandaki güveni ve inancı gördüm.. En büyük etken buydu. İnan çok mutlu oldum. 

2. HAFTA (Basına kapalı konuşmalar)

 Yav futbolcular dertli. Hiçbiri parasını alamamış.. Bu nasıl iş.. Başkan bana söz verdi futbolcuların ödemeleri yapılacaktı. Ama ses yok.. Yabancıların çoğu parasını alamamış daha.. Benim ve yardımcılarımın da paraları verilmedi daha..

3. HAFTA (Basına açık konuşmalar)

Bazı yerel medyada takım içinde sorunlar var deniliyor, bunlar takımın başarısını engelleyici sözler. Hiçbir sorunumuz yok. Yönetim ile uyumlu çalışıyoruz..

 (Basına kapalı konuşmalar)

Yaa arkadaşlar basın haklı, ama bişey diyemiyorum. Bu çocukların paraları ödenmezse elbette randıman alamam. Adamlara çek vermişler karşılıksız çıkmış. Paralar ödenmemiş.. Her şeye haciz konulmuş. Otobüs bile hacizli.. Kış geldi doğru dürüst antrenman da yapamıyoruz. Tesislerin zeminine bakım yapılmamış. Personel mırın kırın ediyor. Alt yapıda maaşlar ödenmemiş. Hocaların aylıkları verilmemiş..Başkanla görüşmek istiyorum görüşemiyorum..

4 HAFTA (Basına kapalı konuşmalar)

Ya şehirde takıma olan sevgi kalmamış. Kimse yönetimi istemiyor. Üstelik yönetim diye bişey de yok. Sadece başkan ve kardeşleri var.. Forma reklamı bile vermiyorlar. Bu nasıl iş yaa.. Koskoca Gaziantepspor ne hale gelmiş arkadaşlar..

Basına açık konuşmalar)

Gaziantepspor gibi önemli kulübün, şehrin desteğini alması gerek. Şehrin sanayicileri iş adamları belediye başkanları bu takıma gereken desteği vermeliler.

 5. HAFTA (Basına kapalı konuşmalar)

Yok arkadaş, verilen sözler yerine getirilmiyor..Oysa bana en kısa zamanda ödemeler yapılacak denildi. Futbolcuların geçen seneden alacakları ödenmedi hala. Maç başları, aylıklar, personel maaşları.. Bu işler canımı sıkmaya başladı..

(Basına açık konuşmalar)

Elbette sıkıntılar yaşanıyor. Ama bu şehir takımına sahip çıkmalı. Belediyeler destek vermeli. Sanayiciler takımlarına sahip çıkmalı..

 SONRAKİ HAFTALAR (Basına açık konuşmalar)

 Kulübün içini karıştırmak isten bazıları var..Bazı yerel yazarlar oturduğu yerlerden ahkam kesiyor.. Gelsinler antrenmanlara, maçlara.. Öyle yazmak çizmekle olmaz. Bizler neler çekiyoruz görsünler. Bu şehir takıma destek vermiyor. Yönetim ve Başkanımız elinden geleni yapıyor.

(Basına kapalı konuşmalar)

Yok arkadaş, böyle giderse yapamam ben. Güya ne ümitlerle geldim buraya..Hiçbir şey dışarıdan görüldüğü gibi değilmiş..Restimi çektim, ya paralar ödenir yada çeker giderim..

 DAHA SONRAKİ HAFTALAR

Bu filmi tam 14 kez gördüğümüz için, sonunu hiç merakla beklemeyin.. Sonu Türk filmlerinin aynısıdır..

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.