1. YAZARLAR

  2. Baler Fidan

  3. ÖLEN İNSAN KAYBEDEN İNSANLIK DEĞİL Mİ ?
Baler Fidan

Baler Fidan

Yazarın Tüm Yazıları >

ÖLEN İNSAN KAYBEDEN İNSANLIK DEĞİL Mİ ?

A+A-

Her gün terör konuşmaktan, terörle yatıp terörle kalkmaktan.

 

Bıktık çoluk çocuk hepimize gına geldi.

Yok burada patlama olacak, yok şurada bombalı araç görülmüş. Şurada saldırı olmuş şu kadar kişi ölmüş ifadeleri bırakın bizler küçük çocuklar dahil paranoyak olduk.

Kaos tellallığı yaptığımız kadar sosyal sorunlarla ilgilensek hem biz rahat edeceğiz, hem de topluma bir faydamız olacak.

Ne demiş atalarımız bindiğin kantar birgün senide tartar.

Bizde hain terör saldırıları olduğunda duyarsız olan AB kendisine dokununca hop ayağa kalktı 

Bu ikiyüzlülük o kadar aleni ki çocuklar bile biliyor. Geçen Almanyada bir araca bombalı saldırı olmuş bir kişi ölmüştü. Küçük kızımın sevindiğini gördüm, hayretler içinde kaldım. Oysa aynı çocuk ankaradaki bombalı saldırı sonrası saatlerce ölen masum insanlar için saatlerce ağlamıştı.

Ne oluyoruz kızım dedim aldığım cevap kan donduracak cinsten Baba hep biz mi öleceğiz..! 

İnsandır kızım desem de nafile ikiyüzlülük nefrete dönüşmüş.  Hoş o saldırıda ölende TÜRK çıktı. Türklerin kaderi teröre kurbanlar vermek, hain tuzaklarda can vermek değil. Coğrafyamızın bize de ALIŞACAKSINIZ diye dayatılan gerçeği.

Mahatma Gandhinin Hintliler üzerinden Müslümanlar için  bir tespiti var.

Diyor ki; Ne zaman ki Hint halkı sömürgeci İngilizlere karşı, Birlik oluştursa sömürgeci İngilizler bir ineği kesip, Müslüman ve Hinduların geçtiği yola atıyordu. Böylece sömürgecileri bırakıp birbirleriyle uğraşmaya başlıyorlardı. Bugün İslam Dünyasında yaşananlar aynıdır.

Tek fark, intihar eylemcisinin gönüllü olarak  İneğin rolünü üstlenmiş olmasıdır...

Hani Avrupada bir saldırı olduğunda seviniyoruz ya lütfen bundan vazgeçelim.

Çünkü her kim yaparsa yasın bu saldırılar sonrası zararı hep Müslümanlar görüyor.

Avrupa kendi misyonuna yakışır sinsilikler, caniliklere ev sahipliği yapabilir. Biz bir insanı öldürmeyi tüm insanlığı öldürmek olarak kabul eden. Bir dinin mensuplarıyız, masum insanların habersizce  Alçakça, kalleşçe öldürülmesini kabul edemeyiz.

Evet bugün Belçikada, yarın bilmem nerede terör terördür.

İnsanlığın yararına bir terör eylemi duydunuz mu? Buda öyledir kim düzenlerse düzenlesin Ölen insandır, insanlıktır. Vicdanı ve merhameti olan bir insan  Kızılayda ki, Beyoğlunda ki 

Nusaybinde, Cizrede, Şırnaktaki kalleş, kahpe tuzaklara üzüldüğü kadar Dünyanın bir başka yerindeki kalleşliğe  Sessiz kalıyorsa onun insanlığından şüphe ederim.

Belçikada ki saldırıda hayatlarını kaybedenler için üzgünüm Dün bugün öncesi verdiğimiz şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum.

TAŞERONLARA KADRO MÜJDESİ

 

Grup toplantısında Sn. Başbakan heyecanlı  Bir o kadar da hiddetli bir konuşma yaptı,

 

Terör başta olmak üzere yaptıklarını, yapacaklarını anlattı, Milyonlarca insanın beklediği bir müjdeyi de nihayet verdi. Kamu da görev yapan tüm taşeron işçileri kadroya alacaklarını söyledi. Bu çok iddialı bir söylem, İnşallah bir yanlışlık olmaz. Yarın çıkıp yanlış anlaşılmış falan denmez. Çünkü, yüz binlerce insan için hayata yeniden başlamak gibi bir şey bu.

 

Tüm taşeron çalışanlarına hayırlı olsun.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.