1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. NEREDE HANGİ İHALE VAR ?
NEREDE HANGİ İHALE VAR ?

NEREDE HANGİ İHALE VAR ?

Üniversite sarf malzeme alacakGaziantep Üniversitesi ihaleyle tıbbi sarf malzemesi satın alacak. Gaziantep Üniversitesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğünden...

A+A-

Üniversite sarf malzeme alacak

Gaziantep Üniversitesi ihaleyle tıbbi sarf malzemesi satın alacak. Gaziantep Üniversitesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, 11 kalem tıbbi sarf malzemesi satın alımı için ihale düzenlendiği, ihalenin 7 Kasım 2007 Çarşamba günü saat 14.00'de yapılacağı belirtildi. Açıklamada, ihale dokümanının Gaziantep Üniversitesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü Satın Alma Şubesinde görülebileceği ve 100 YTL bedel karşılığında satın alınabileceği ifade edildi.

Doğum Hastanesi hizmet alıyor

Gaziantep 75. Yıl Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi ihaleyle hizmet satın alacak. Gaziantep 75. Yıl Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesinden yapılan yazılı açıklamada, bilgisayar otomasyon kullanımı ve veri kayıt hizmeti alımı için ihale düzenlendiği, ihalenin 9 Kasım 2007 Cuma günü saat 10.00'da yapılacağı belirtildi. Açıklamada, ihale dokümanının Gaziantep 75. Yıl Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Satın Alma Daire Başkanlığı İhale Alım Satım Şube Müdürlüğünde görülebileceği ve 100 YTL'ye satın alınabileceği kaydedildi.  

İller Bankası araç kiralayacak

İller Bankası 10. Bölge Müdürlüğü ihaleyle araç kiralayacak. İller Bankası 10. Bölge Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, hizmet aracı kiralamak için ihale düzenlendiği, ihalenin 9 Kasım 2007 Cuma günü saat 14.00'de yapılacağı belirtildi. Açıklamada, ihale dokümanının İller Bankası 10. Bölge Müdürlüğünde görülebileceği ve 50 YTL bedel karşılığında satın alınabileceği kaydedildi.

Şehitkamil bank satın alacak

Şehitkamil İlçe Belediyesi bank satın almak için ihale düzenledi. Şehitkamil Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, 150 adet bank ve 120 adet masalı bank alımı için ihale düzenlendiği, ihalenin 25 Ekim 2007 Perşembe günü saat 10.00'de encümen toplantı salonunda yapılacağı belirtildi. Açıklamada, ihale dokümanının Şehitkamil Belediyesi İhale Servisinde görülebileceği ve 50 YTL'ye satın alınabileceği kaydedildi.

Üniversite tıbbi demirbaş satın alacak

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi ihaleyle tıbbi demirbaş satın alacak. Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesinden yapılan yazılı açıklamada, 6 kalem tıbbi demirbaş satın alımı için ihale düzenlendiği, ihalenin 8 Kasım 2007 Perşembe günü saat 10.00'da yapılacağı belirtildi. Açıklamada, ihale dokümanının Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Satın Alma Servisinde görülebileceği ve 100 YTL bedel karşılığından satın alınabileceği ifade edildi.

Öğretmenevi hizmet satın alacak

Gaziantep Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü ihaleyle hizmet satın alacak. Gaziantep Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, 33 kişilik işçilik hizmeti satın alımı amacıyla ihale düzenlendiği, ihalenin 13 Kasım 2007 Salı günü saat 10.00'da yapılacağı belirtildi. Açıklamada, ihale dokümanının Gaziantep Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde görülebileceği, 75 YTL'ye satın alınabileceği bildirildi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.