1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. NEREDE HANGİ İHALE VAR?
NEREDE HANGİ İHALE VAR?

NEREDE HANGİ İHALE VAR?

GASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ: Gaziantep ve Su ve Kanalizasyon İdaresi (GASKİ) Genel Müdürlüğü, optik emisyon spektrofotometresi satın almak için ihale düzenledi....

A+A-

GASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ: Gaziantep ve Su ve Kanalizasyon İdaresi (GASKİ) Genel Müdürlüğü, optik emisyon spektrofotometresi satın almak için ihale düzenledi. İhale 10 Eylül 2007 Pazartesi günü saat 14.00'de GASKİ Genel Müdürlüğü konferans salonunda yapılacak. İhale dokümanı GASKİ Genel Müdürlüğü Etüt ve Plan Daire Başkanlığı Keşif İhale Şube Müdürlüğünde görülebilecek ve 150 YTL'ye satın alınabilecek. İstekliler teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat yatırarak ihaleye katılabilecek, konsorsiyumlar ihaleye teklif veremeyecek.

GAZİANTEP H TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU: Gaziantep H Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ihaleyle 150 bin kilogram kalorifer yakıtı satın alacak. İhale 10 Eylül 2007 Pazartesi günü saat 10.00'da Gaziantep H Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda gerçekleştirilecek. İhale dokümanı Gaziantep H Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda görülebilecek ve 75 YTL bedel karşılığında satın alınabilecek. İstekliler teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat yatırarak ihaleye katılabilecek, ihaleye konsorsiyumlar teklif veremeyecek.

   

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.