1. YAZARLAR

  2. İsa Altun

  3. Maddeyle mücadeleye Tepe damgası -2-
İsa Altun

İsa Altun

Yazarın Tüm Yazıları >

Maddeyle mücadeleye Tepe damgası -2-

A+A-

Şu gerçeği değinmeden geçemeyeceğim: Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri A.Ş’nin misyonu olarak, odak noktasının insan hayatı ve güvenliği olduğunun bilinciyle, faaliyet gösterdiği alanların tümünde hizmet kalite standardını en üst seviyede tutmaya ziyadesiyle gayret sarf etmekte. Standardı korumak ve sürekli yükseltmek hedefiyle birlikte aynı zamanda eğitici bir rol de üstlenerek güvenlik yönetici ve personelini yetiştiriyor.

Gerek madde bağımlılığına, gerekse bilişim istismarlarına karşı eğitim alan Özel Güvenlik çalışanları bu alanda donanımlı hale gelmişlerdir. Çevrelerinde bu konudaki sorunu çözümleyecek dereceye gelmişlerdir.

Görevlilerin masum insanlara kadife gibi yumuşak, suç işlemeye meyilli suçlulara karşı demir gibi davranan tabiri caizse “Kadife Eldiven İçinde Demir Yumruk Gibi Olunuz” kültürüne şahit oldum.

Şirket ülkemizde ilk kurulan Güvenlik şirketi olma özelliği ile 12 bine yakın personel sayısı ile 400’e yakın kurumsal müşteriye hizmet vermekte. Müşterileri arasında; Akbank, ING Bank, Ziraat Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası, Arçelik, OMV Petrol Ofisi, İDO, Migros, REAL Hipermarketler Zinciri, Aygaz, Ford Otomotiv, Mersin Uluslararası Liman İşletmeleri, TOFAŞ, Türk Ekonomi Bankası, Doğuş Oto, ODEA Bank, Philip Morris, Aras Kargo, MP Gayrimenkul, Türk Traktör ve Ziraat Makineleri, US Grup Lojistik Taşımacılık, TEPE Emlak Yatırım, Panora İşletmecilik, Yatırım İşletmecilik, Şişecam gibi Türkiye'nin kendi sektörlerinde lider kuruluşları yer alıyor.

Tekrarlamakta fayda görüyorum: Çocuklarımızın madde bağımlılığından korunması yönünde her kim bir taş üstüne taş koyarsa bu ülkeye en büyük iyiliği yapmıştır. Maddeyle mücadelede her şeyi devletten bekliyoruz. Oysa bu konuda herkese büyük ödevler düşüyor. Bu konudaki duyarlılığından dolayı Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri A.Ş’ye teşekkürlerimi sunmak istiyorum

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.