Jet meclis

Jet meclis

Şehitkamil Belediye Meclis toplantısı başkan Rıdvan Fadıloğlu başkanlığında yapıldı. 15 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda gündem maddelerinden...

A+A-

Şehitkamil Belediye Meclis toplantısı başkan Rıdvan Fadıloğlu başkanlığında yapıldı. 15 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda gündem maddelerinden 10 tanesi imar komisyonu, dördü bütçe, biri de tarife komisyonuna havale edildi. 

MALİYEYE DEVREDİLECEK

Gündemin 14. maddesi olan imar planında ilkokul alanına gelen tapunun Değirmiçem Mah. ada 367, parsel 153'de kayıtlı, 4.796,00 metrekarelik taşınmazdaki belediyeye ait 100,00 metrekarelik hissenin 22 S.Y. 62. maddesi ve 5393 S.Y. 75/d maddesi uyarınca bedelsiz olarak maliye hazinesi adına devri maddesi görüşülürken belediye başkanı Rıdvan Fadıloğlu açıklama yaptı. Fadıloğlu, imar planında ilkokul alanı olarak geçen yerlerin hazineye bedelsiz devredildiğini belirterek, "Lise ve meslek lisesi olunca takas söz konusu olabiliyor. Belediyenin menfaatini düşünmek zorundayım. Ancak burada imarda ilkokul alanı olduğu için bedelsiz devrediliyor" dedi. Gündem maddesi görüşülmek üzere oy birliği ile imar komisyonuna havale edildi. Teklif karar olarak bir maddede gündeme alınarak oy birliği ile kabul edildi. Bir sonraki oturum, 7 Mayıs Çarşamba günü yapılacak.

Meral KINACILAR

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum