1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. ilk sırada kimler var..
ilk sırada kimler var..

ilk sırada kimler var..

AK Parti'de büyük heyecan.. İşte meclis üyeliği bekleyenlerin tam listesi Ak Parti'de Şahinbey ve Şehitkamil Belediye Meclis üyesi adayları henüz...

A+A-

AK Parti'de büyük heyecan.. İşte meclis üyeliği bekleyenlerin tam listesi 

Ak Parti'de Şahinbey ve Şehitkamil Belediye Meclis üyesi adayları henüz açıklanmadı. Ama listenin kontenjanlar adaylarda eklenerek yüzde 80'inin belirlendiği ve 18 Şubat tarihinde açıklanacağı öğrenildi. Şehitkamil'e 180, Şahinbey'e ise 148 kişinin başvurduğu meclis üyelikleri için büyük bir çekişme yaşanıyor.

Partinin üst düzey yetkililerinin, milletvekillerin, il teşkilatının referans gösterildiği adaylardan hangisinin özellikle ilk 10 sırayı alacağı merakla bekleniyor. Ak Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatma Şahin, Ak Parti il Başkanı Ahmet Uzer, ilçe belediye başkanları önce oturarak taslak bir liste hazırladı. Hazırlanan taslak listeleri Ahmet Uzer ve Fatma Şahin, Ak Parti İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarıyla birlikte genel merkeze götürerek Seçim İşleri Başkanı Mustafa Şentop başkanlığında bir kez daha masaya yatırdı. 

45 KİŞİ MECLİS ÜYESİ OLACAK

Listeye giren isimlerin 18 Şubat'ta Seçim Kurulu'na verilinceye kadar dışarıya sızmaması için gayret gösterilen partide, Şehitkamil'de 180, Şahinbey'de 148 kişi meclis üyeliği için müracaatta bulunmuştu. Kadın ve gençlik kotalarına öncelik verilecek listede, Şahinbey'de ve Şehitkamil'de 45'er meclis üyesi adayı yer alacak.

Şehitkamil Meclis Üyesi Aday Adayları

Adı              Soyadı                  İşi     

Abdo Katmerci Serbest/Özel

Abdulcebbar Özkara Mühendis/ Mimar

Abdulhalim Açar Serbest/Özel

Abdullah Kurt        Serbest/Özel

Abdullah Devrim Sever Serbest/Özel

Ahmet Karaşahin Serbest/Özel

Ahmet Eviz  Serbest/Özel

Ahmet Çolak         Çiftçi

Ahmet Dinçoğlu Mühendis/Mimar

Ali Akdemir Mühendis/Mimar

Ali Bilgin Serbest/Özel

Ali Karakan Serbest/Özel

Ali İhsan Aydıngüler Doktor

Aslı Çeliktürk Ekonomist

Aycan Zorkirişçi Mühendis/Mimar

Ayhan Alkış Ekonomist

Ayhan Kurgan Serbest/Özel

Ayşe Teymur Yönetici

Ayşegül Çetinkaya Yönetici

Ayşegül Özkeleş Ekonomist

Ayşegül Şişli Ekonomist

Bilal Çıplak Öğretim Görevlisi

Burcu Bilici Mimar

Bülent Tanrıöver Mühendis/Mimar

Bülent Halit Mutlu Serbest/Özel

Cemil Samlı Mühendis / Mimar

Cemil Ergin Emekli

Çağrı Sökücü Mühendis

Derya Köylü Mühendis

Dilara Sönmez Serbest/Özel

Ebru Özdoğan Yönetici

Eda Miray Sayar Eczacı

Ekrem Kurt Ekonomist

Elif Korkmaz Serbest Avukat

Elif Saka Teknisyen

Enes Özkarslı Ekonomist

Engin Ateşsönmez Serbest/Özel

Engin Sökmen Serbest/Özel

Eray Çinpolat Mühendis/Mimar

Erol Özuslu Mühendis/Mimar

Eyyup Üstünbostancı Serbest/Özel

Eyyup Eruslu Serbest/Özel

Fatih Muhaddis Fedaioğlu Yönetici

Ferah Aksoy Ekonomist

Feyzullah Kılıç Serbest/Özel

Gülsüm Mercan Öğretim Görevlisi

Hacer Sevim Ev Hanımı

Hakan Sabahlar Mühendis/Mimar

Hakkı Kalender Mühendis/Mimar

Halis Adanur Serbest/Özel

Hamdi Keleş Yönetici

Hanifi Kızılbağ  Serbest/Özel

Hanifi Özdemir Emekli

Harun Karataş  Serbest/Özel

Hasan Tatar  Serbest/Özel

Hasip Aktaş  Serbest/Özel

Hatice Betül Büyükbeşe Ekonomist

Hayri Tunçel  Serbest/Özel

Hayri Keş  Serbest/Özel

Hızır Arıkök  Serbest/Özel

Hülya Kılıç Ev Hanımı

Hüseyin Yıldırım Öğretim Görevlisi

Hüseyin Küçük Ekonomist

Hüseyin Çolak Avukat

Hüseyin Güzel  Serbest/Özel

Hüseyin Kaya Mühendis

Hüseyin Aslan Mühendis

İbrahim Kanidoğlu  Serbest/Özel

İbrahim Akdoğan  Serbest/Özel

İbrahim Güzel  Serbest/Özel

İbrahim Halil Nergiz Ekonomist

İbrahim Halil Şimşek  Serbest/Özel

İbrahim Halil Açıkgöz  Serbest/Özel

İsa Ensari Mühendis

İsmail Bulduk  Serbest/Özel

Kadir Öztürk  Serbest/Özel

Kemal Arslanoğlu Mühendis - Mimar

Latif Can  Serbest/Özel

Levent Kara  Serbest/Özel

Mehmet Horuz  Serbest/Özel

Mehmet Budak      Avukat

Mehmet Çelik  Serbest/Özel

Mehmet Aklan İşçi

Mehmet Altunay Emekli

Mehmet Yaşar Teknisyen

Mehmet Demir Mühendis

Mehmet Yılmaz Ekonomist

Mehmet Milli  Serbest/Özel

Mehmet Karakurt  Serbest/Özel

Mehmet Bindal  Serbest/Özel

Mehmet Ali Çiftçi  Serbest/Özel

Mehmet Ali Zaptiyeoğlu Veteriner

Mehmet Alparslan Mühendis

Mehmet Cemil Mühendis

Mehmet Erhan Can Mühendis

Mehmet Erkan Duran Öğretim Görevlisi

Mehmet Eyup Özkeçeci Sanayici

Mehmet Eyüp Atacan Avukat

Mehmet Fatih Hösükoğlu Makine Mühendisi

Mehmet Harun Özalp Yönetici

Mehmet Hayri Özkeçeci Ekonomist

Mehmet Hilmi Teymur Ekonomist

Mehmet Murat Özgüler Mühendis/Mimar

Mehmet Murat Benzer  Serbest/Özel

Mehmet Nuri Turan  Serbest/Özel

Mehmet Önder Büdeyri Mühendis

Mehmet Sait Kiraz  Serbest/Özel

Mehmet Selim Gözen Ekonomist

Mehmet Talip Gören Ekonomist

Meltem Saraç  Serbest/Özel

Mehmet Orhan Demirhan Ekonomist

Memik Terlemez  Serbest/Özel

Menduh Sapçı Serbest/Özel

Meryem Ulaşlı Ev Hanımı

Mesut Ercan  Serbest/Özel

Metin Kavak  Serbest/Özel

Metin Karakaş  Serbest/Özel

Murat Ateş Mühendis/Mimar

Murat Keklik  Serbest/Özel

Murat Esvet Mühendis/Mimar

Murat Şahin Serbest/Özel

Musa Yıldız Serbest/Özel

Mustafa Darıcıoğlu Ekonomist

Mustafa Alpdoğan  Serbest/Özel

Mustafa Polat  Serbest/Özel

Mustafa Dinçoğlu Teknisyen

Mustafa Özbak  Ekonomist

Mustafa Oğuz  Serbest/Özel

Mustafa Emre Kutsal  Serbest/Özel

Mürsel Seçkin Teknisyen

Müslüm Yılmaz Emekli

Nazif Parlak  Serbest/Özel

Necla Kömürcü  Serbest/Özel

Nizamettin Aydın  Serbest/Özel

Nurettin Şavkın Mühendis/Mimar

Nurhan Sağlam Öğretim Görevlisi

Orbay Eryol Mühendis/Mimar

Orhan Durur Avukat

Osman Topçu  Serbest/Özel

Osman Özdemir  Mühendis Mimar

Osman Gözaçan Mühendis Mimar

Ökkeş Kara  Serbest/Özel

Ömer Könez Emekli

Ömer Can Serbest/Özel

Özcan Bartık  Serbest/Özel

Özkan Öğretmen Doktor

Ramazan Dursun Teknisyen

Rukiye Kılıçkıran Ev kadını

Sabri Ayyıldız Avukat

Sadık Candemir  Serbest/Özel

Sait Kılıç Serbest/Özel

Seda Şahin Avukat

Sedat Arıkan Serbest Avukat

Selami Yetkinşekerci  Serbest/Özel

Selami Memiş  Serbest/Özel

Sellüm Yılmaz Öğretim Görevlisi

Semih Serdar Sarı Yönetici

Sevim Erturhan      Ev kadını

Seydi Battal Aksu  Serbest/Özel

Seyfullah Orhan  Mühendis Mimar

Seyhan Merve Çekici Ekonomist

Sıbğatullah Akıl  Serbest/Özel

Sinan Ayşit  Serbest/Özel

Sinan Arslanoğlu Mühendis

Songül Yağlı Mühendis/Mimar

Songül Köseoğulları Öğretim Görevlisi

Suat Bozkurt Makina Mühendisi

Suat İpar Elektrik Mühendisi

Şemsettin Bay Ekonomist

Şerafettin Hasgül Mühendis

Şıho Karaoğlan  Serbest/Özel

Talip Esen Ekonomist

Turgut İhsan Mühendis-Mimar

Ümit Buzul Yönetici

Ümmü Gülsüm Avcı Makina Mühendisi

Veysel Akbağ İnşaat Mühendisi

Yaşar Yazıcı  Serbest/Özel

Yusuf Güngör  Serbest/Özel

Zeki Turan Mühendis

Şahinbey Meclis Üyesi Aday adayları

Adı     Soyadı                  İşi                Referansı

Abdulkadir Özkülekçi       Konfeksiyon -

Abdullah Genç       Market İşletmeciliği Ali Şahin

Abdullah Taştekin -  Cemal Kadaoğlu

Abdulsüphan Ceylan - Serbest Meslek Fatma Şahin

Adil Tabanıyastıoğlu Mali Müşavir Osman Toprak

Ahmet Kurt Müteahit Ahmet Uzer

Ahmet Kuzkun Kuruyemiş Ahmet Uzer

Ahmet Öztürkmen Emekli Öğretmen Fatma Şahin

Ahmet Yazıcı Sanayici Osman Toprak

Ali Kaplan Tekstil Mehmet İhsan Tahmazoğlu

Ali Aslan -    Mehmet İhsan Tahmazoğlu

Ali Demir Sanayici -

Ali Cem Karamağralı Yalçın Yem Güb. A.Ş. Osman Toprak

Arif İbili Emekli Mehmet İhsan Tahmazoğlu

Aydın Karahan Emlak Osman Toprak

Aynur Melekoğlu İnsan Kaynakları Emine Yağmur

Ayşe Sevin Ev kadını Mehmet Emin Aslan

Ayşe Gülşen Özbakkal Mimar -

Bahyettin Bakır Gazeteci  Ahmet Uzer

Bayram Kaçar Otel İşletmeciliği Ahmet Salih Dal

Bedia Darıcılar Fiziksel Engelliler Vakfı Üyesi Ali Şahin

Bedriye Polat Güzellik Uzmanlığı Ali Kaplan

Bekir Aslan - Mehmet İhsan Tahmazoğlu

Bilal Şahin Mimar Oğuz Bazoğlu

Birol Ülger Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet İhsan Tahmazoğlu

Bülent Kendirci Yönetici Müdür Bilal Kara

Cafer Oğuz - Mustafa Dinçoğlu

Cuma Fedayi Emekli Bayram Özkardemli

Cuma Güzel Ticaret Ahmet Uzer

Cuma Akdemir - Doç. Dr. Turan Erol

Cuma Kalemcioğlu  - -

Çiğdem Demir Ev Hanımı Bülbülzade Vakfı

Deniz Göv Matbaacılık Ali Şahin

Durdu Yılmaz Serbest Şamil Tayyar

Durmuş Ali Doğan - Abdulhamit Gül

Eda Kuş  - Ahmet Uzer

Ekrem Yıldız Diş Hekimi Ali Şahin

Emine Şener Ev Hanımı Fatma Şahin

Emine Şehnaz Kayalı Evhanımı  Ahmet Uzer

Enver Koçak Bulgur imalatı Ahmet Uzer

Eyyup Özcan Aymerkez Mağaza Kor. Dç. Dr. Hüseyin Çelik

Eyyüp Kavas Kuyumcu Ahmet Uzer

Fahri Şahan Emlakçı

Faik Akyılmaz - -

Ferda Barış İnşaat Mühendislik Ahmet Uzer

Fetullah Genç - Numan Kurtulmuş

Fikret Ertan Filik Şirket Ortağı Mimar Ahmet Uzer

Filiz Üzücü - -

Fuat Cindioğlu Akaryakıt İstasyonu Osman Toprak

Gülay Akbayır Ev Kadını Raci Dölek

Güllü Palta - -       

Gürbüz Erbağcı Müteahhitlik Osman Toprak

Hamza Albayram Öğretmen/İdareci Muhittin Bay

Hanife Demir - Turgay Aldemir

Hasan Arıcı Ticaret Fatma Şahin

Hayri Turan Yerli Mahsül Ticareti Osman Toprak

Hayriye Özmantar Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Çelik

Huzeyfe Durmaz Medical Dr. Fuat Karakuş

Hüseyin Subaşı Avukat Fatma Şahin

Hüseyin Atal - -

Hüseyin Yıldırım SGS Güvenlik İşletmecisi Haluk Kalyoncu

Hüseyin Orhan - Ömer Bolat

İbrahim Bal - Mehmet İhsan Tahmazoğlu

İhsan Güzel - Makine Mühendisi Fatma Şahin

İjlal Demir - Filiz Üzücü

İrfan Güleç Ağaç İşletmeciliği Osman Toprak

İrfan Nakıboğlu Akaryakıt, Kimya, İnşaat, H.Ali Kılıç

İsmail Çınar İthalat İhracat

Kadir Ataş    Yapı Denetim ve İnşaat Fatma Şahin

Kadriye Şahin Mali Müşavir

Kahraman Polat Sanayici Ahmet Uzer

Kanber Kurt Müteahhit

Kurtuluş Bozkurt - Emin Haberdar

Latife Havuçcuoğlu  - Fatma Şahin

Mahmut Saman Fıstık Komisyoncu

Mehmet Okutan Avukat Osman Toprak

Mehmet Erdoğan İthalat İhracat Fatma Şahin

Mehmet Okyay İnşaat Mühendisi Abdulkadir Aksu

Mehmet Kiraz Çiftçi Osman Toprak

Mehmet Çıldır Emekli -

Mehmet Dağcı Tekstil Ahmet Uzer

Mehmet Çetin Tekstil -

Mehmet Yıldız Kabzımal Ahmet Uzer

Mehmet Akıncıoğlu Baklava İmalatı Ahmet Uzer

Mehmet Kendirci İnşaat Müteahitliği Osman Toprak

Mehmet Bozkurt - Ali Şahin

Mehmet Aysel Engelli Dernek Başkanı Ahmet Uzer

Mehmet Aytekin Yeni Akit Gazetesi Bölge Müdürü Ahmet Kölemen

Mehmet Demirbaş Beyaz Eşya Yetkili Bayisi Fatma Şahin

Mehmet Akif Akaslan İnşaat Mühendisi Ahmet Uzer

Mehmet Ali Kılıç  -  Hüseyin Çelik

Mehmet Cevat Ensari Otomotiv İnşaat Sektörü Ahmet Uzer

Mehmet Emin Güzeç Emekli Cemal Kadooğlu

Mehmet İbrahim Özalkan Gıda ve Hazır Yemek Üretimi Ahmet Uzer

Mehmet Sait Karaşahin    -         Ahmet Uzer

Mehmet Tahir Köse Emekli

Mehmet Yaşar Göktürk İnşaat Müteahhiti Cemal Kadooğlu

Mehmet Zeki Yardımcı Sanayici

Metin Gün Mühendis M. İhsan Tahmazoğlu

Mikail Avcı - Fatma Şahin

Muhittin İlbaş - Fatma Şahin

Murat Kemal Titiz Hotel İşletmeciliği -

Mustafa Eryoldaş Eğitici Eyüp Bartık

Mustafa Aytaç İnşaat Ahmet Uzer

Mustafa Korkmaz Avukat -

Mustafa Cengiz Kelyenci Tekstil Fatma Şahin

Mustafa Tahir Özkara Albayraklar CSO Mehmet İhsan Tahmazoğlu

Müslüm Yüksel Serbest Meslek Mehmet İhsan Tahmazoğlu

Nazife Turan Avukat Ahmet Uzer

Nazire Erturhan Ev Hanımı Ahmet Uzer

Mecmettin Şimşek - H. Kübra Öztürk

Nihat Aydıngüler Sanayici Hüseyin Çelik

Oktay Yılmaz KÖKSA-PET A.Ş. Osman Toprak

Osman Toprak Avukat Ahmet Uzer

Osman Aslan - H.Ünal Akdoğan

Osman Akalın İnşaat Malzemesi Ahmet Uzer

Ömer Tüzel - Hamit Sevim

Özgür Özdağlı İthalat İhracat Ali Şahin

Özgür Annaç Bişgin Mali Müşavir Fatma Şahin

Rabia Nur Büyükbeşe İşletme Müdürü Fatma Şahin

Raci Dölek Medya Ahmet Uzer

Ramazan Cihad Özcan - Mustafa Dinçoğlu

Salih Mehtap Deri İmalatı Ahmet Uzer

Salih Kadir Sanayici Osman Toprak

Sedat Kılınç Mali Müşavir Ahmet Uzer

Selim Petek İnşaat Mühendisi Cahit Nakıboğlu

Selim Bağcı İşletme Müdürü Osman Toprak

Seva Kurtbey Emekli Yusuf Başer

Sevil Akkaya Bankacı Memik Terlemez

Sevim Çelik Ev Hanımı -

Seyhan Fesli Avukat -

Sultan Canan Şahin Özel Şirket İ.Mehmet Tahmazoğlu

Şahide Ulukök Ev Hanımı Filiz Üzücü

Şahin Özbal İnşaat Malzemesi Ahmet Uzer

Şemseddin Ulusoy İthalat İhracat Ahmet Aydın

Şerif Kurt Sanayici Mehmet Erdoğan

Şerif Dalgıç Taşımacılık Osman Toprak

Şıh Mehmet Öztürk Sanayici Ahmet Uzer

Şükran Yılmaz - Fatma Şahin

Taciser Tütüncüler Ev Hanımı Latife Havuçcuoğlu

Tahsin Göğebakan Emekli Ali Şahin

Tekin Çürükoğlu Eczacı -

Uğur Güceylioğlu Matbaacılık Ahmet Uzer

Ünal Uslu LPG Tüp Bayisi Osman Toprak

Ünsal Göksen B.Şehir Belediye Başkan Yrd. Ahmet Uzer

Yavuz Çağlayan İş adamı Mustafa Dinçoğlu

Yener Doğruer - Cuma Güzel

 

Zübeyir Yıldız        Fatma Şahin

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.