1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Hizmet ağını genişletti
Hizmet ağını genişletti

Hizmet ağını genişletti

Arz Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri, uygulamalı ve drama tekniklerinin kullanıldığı vizyon eğitimleriyle Gaziantep’te bir ilki gerçekleştiriyor.HİZMET...

A+A-

Arz Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri, uygulamalı ve drama tekniklerinin kullanıldığı vizyon eğitimleriyle Gaziantep’te bir ilki gerçekleştiriyor.

HİZMET AĞINI GENİŞLETTİ

Firmalara, yapı ve ihtiyaçlarına uygun “AB Hibe Fonları, KOSGEB, Kalkınma Ajanslarının Destekleri, Tübitak, San Tez, Kırsal Kalkınma, SODES” gibi hibe, kredi ve destekler ile “İş Güvenliği Hizmeti, İş Güvenliği Temel Eğitimi, Risk Analizi ve Değerlendirmesi, Acil Eylem Planı” konularında danışmanlık hizmeti veren Arz Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri, “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi, Kobilerde Kurumsallaşma Eğitimleri, Zaman Yönetimi, Üretim Planlama, Tedarik Zinciri Yönetimi, Pazarlama Yönetimi Eğitimleri” nin yanı sıra Kişisel Gelişim ve Kurumsal Vizyon çalışmaları alanında da bölgeye hizmet vermeye başladı.

BÖLGEDE BÜYÜK BİR İHTİYAÇ

Arz Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri Yöneticisi Arzu Yılmazkaya; Kişisel Gelişim, Kurumsal Vizyon Eğitimleri, Siyasi Hitabet, Diksiyon, Takım Olma ve Liderlik Eğitimi, Stres Yönetimi, Güzel ve Etkili Konuşma konularıyla ilgili olarak özellikle bölgede büyük bir ihtiyaç olduğunu, bu ihtiyacı alanında yetkin eğitmenlerle, Akademik Düzeyde Eğitimlerle gidermeyi amaçladıklarını belirtti.

Yılmazkaya; Şubat ayından bu yana Milletvekili Adaylarına yönelik Siyasi Hitabet eğitimlerine başladıklarını ve çok olumlu tepkiler aldıklarını, aynı zamanda “İş Yaşamında Sözün Gücü; Güzel ve Etkili Konuşma Teknikleri” konusunda Mart ayı içinde bir eğitim gerçekleştirdiklerini, son olarak 11 Nisan’da Ermaksan Sac İşleme Makineleri Çukurova ve Güneydoğu Anadolu Bölge Bayii çalışanlarına “İş Yaşamında Etkili İmaj Oluşturma Teknikleri ve Beden Dili” eğitimi verdiklerini söyledi.  

 

15 Nisan’da başladıkları ve 15 Mayıs ‘a kadar devam edecek olan Gaziantep Kamu Hastaneleri Birliği Üst Düzey Yöneticilerine yönelik olarak “Vizyon Eğitimleri” nde Drama Tekniklerinin kullanıldığını ve uygulamalarla desteklenen özel ve butik eğitimleriyle Gaziantep’te ilkleri hayata geçirdiklerini belirten Yılmazkaya, “Öznur & Münif Güceğlioğlu Eğitim Salonumuzda gerçekleştirdiğimiz eğitimlere hız kesmeden devam edeceğiz. Özellikle Milletvekili adaylarımızın ve ileride siyasete adım atmayı düşünen hemşerilerimizin, kişisel ve kurumsal gelişime önem veren tüm firmaların akademik düzeydeki eğitimlerimizden yararlanmalarını öneriyorum” dedi. Haber Merkezi

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.