1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Darüşşafaka Doğuş ile başlıyoruz
Darüşşafaka Doğuş ile başlıyoruz

Darüşşafaka Doğuş ile başlıyoruz

Basketbol Süper Ligi 2015-16 Sezonu Kura Çekimi Renaissance Polat İstanbul Hotel’de gerçekleştirildi.Gaziantep temsilcisi Royal Halı Basketbol takımı sezonun...

A+A-

Basketbol Süper Ligi 2015-16 Sezonu Kura Çekimi Renaissance Polat İstanbul Hotel’de gerçekleştirildi.

Gaziantep temsilcisi Royal Halı Basketbol takımı sezonun ilk maçını Doğuş Darüşşafaka ekibiyle kendi evinde oynayacak. Kura çekimini Eflatun – sarılı ekip adına genel menajer Boray Dai yaptı. Kuraya 4. Torbada giren ve 12’inci sırada yer alan temsilcimiz, İstanbul ekibiyle yeni sezona giriş yapacak.

Kura çekimimde konuşma yapan Royal Halı Gaziantep Basketbol takımı genel menajeri Boray Dai, “2015 – 2016 sezonu tıpkı geçen sezon olduğu gibi centilmence ve rekabet gücü yüksek geçmesini temenni ediyorum. Süper ligde yer alan bütün takımlara başarılı bir sezon geçirmelerini diliyorum ve rakiplerimizi Gaziantep’te görmekten son derece mutlu olacağız” açıklamasını yaptı.

BASKETBOL SÜPER LİGİ 2015 – 2016 SEZONU FİKSTÜRÜ

1. Hafta:

Uşak Sportif-Yeşil Giresun Belediyespor

Fenerbahçe-Rönesans TED Ankara Kolejliler

Royal Hali Gaziantep-Darüşşafaka Doğuş

Anadolu Efes-Torku Konyaspor Basket

Trabzonspor Medicalpark-Galatasaray

İstanbul BBSK-Banvit

Türk Telekom-Demir İnşaat Büyükçekmece

Beşiktaş-Pınar Karşıyaka

2. Hafta:

Rönesans TED Ankara Kolejliler-Uşak Sportif

Darüşşafaka Doğuş-Fenerbahçe

Torku Konyaspor Basket-Royal Halı Gaziantep

Galatasaray-Anadolu Efes

Banvit-Trabzonspor Medicalpark

Demir İnşaat Büyükçekmece-İstanbul BBSK

Pınar Karşıyaka-Türk Telekom

Yeşil Giresun Belediye-Beşiktaş

3. Hafta:

Uşak Sportif-Darüşşafaka Doğuş

Fenerbahçe-Torku Konyaspor Basket

Royal Halı Gaziantep-Galatasaray

Anadolu Efes-Banvit

Trabzonspor Medicalpark-Demir İnşaat Büyükçekmece

İstanbul BBSK-Pınar Karşıyaka

Türk Telekom-Beşiktaş

Rönesans TED Ankara Kolejliler-Yeşil Giresun Belediye

4. Hafta:

Torku Konyaspor Basket-Uşak Sportif

Galatasaray-Fenerbahçe

Banvit-Royal Halı Gaziantep

Demir İnşaat Büyükçekmece-Anadolu Efes

Pınar Karşıyaka-Trabzonspor Medicalpark

Beşiktaş-İstanbul BBSK

Yeşil Giresun Belediye-Türk Telekom

Darüşşafaka Doğuş-Rönesans TED Ankara Kolejliler

5. Hafta:

Uşak Sportif -Galatasaray

Fenerbahçe-Banvit

Royal Hali Gaziantep-Demir İnşaat Büyükçekmece

Anadolu Efes-Pınar Karşıyaka

Trabzonspor Medicalpark-Beşiktaş

İstanbul BBSK-Türk Telekom

Rönesans TED Ankara Kolejliler-Torku Konyaspor Basket

Darüşşafaka Doğuş-Yeşil Giresun Belediye

6. Hafta:

Banvit-Uşak Sportif

Demir İnşaat Büyükçekmece-Fenerbahçe

Pınar Karşıyaka-Royal Halı Gaziantep

Beşiktaş-Anadolu Efes

Türk Telekom-Trabzonspor Medicalpark

Yeşil Giresun Belediye-İstanbul BBSK

Galatasaray-Rönesans TED Ankara Kolejliler

Torku Konyaspor Basket-Darüşşafaka Doğuş

7. Hafta:

Uşak Sportif-Demir İnşaat Büyükçekmece

Fenerbahçe-Pınar Karşıyaka

Royal Halı Gaziantep-Beşiktaş

Anadolu Efes- Türk Telekom

Trabzonspor Medicalpark-İstanbul BBSK

Rönesans TED Ankara Kolejliler-Banvit

Darüşşafaka Doğuş-Galatasaray

Torku Konyaspor Basket-Yeşil Giresun Belediye

8. Hafta:

Pınar Karşıyaka-Uşak Sportif

Beşiktaş-Fenerbahçe

Türk Telekom-Royal Halı Gaziantep

İstanbul BBSK-Anadolu Efes

Yeşil Giresun Belediye-Trabzonspor Medicalpark

Demir İnşaat Büyükçekmece-Rönesans TED Ankara Kolejliler

Banvit-Darüşşafaka Doğuş

Galatasaray-Torku Konyaspor Basket

9. Hafta:

Uşak Sportif-Beşiktaş

Fenerbahçe-Türk Telekom

Royal Halı Gaziantep-İstanbul BBSK

Anadolu Efes-Trabzonspor Medicalpark

Rönesans TED Ankara Kolejliler-Pınar Karşıyaka

Darüşşafaka Doğuş-Demir İnşaat Büykçekmece

Torku Konyaspor Basket-Banvit

Galatasaray-Yeşil Giresun Belediye

10. Hafta:

Türk Telekom-Uşak Sportif

İstanbul BBSK-Fenerbahçe

Trabzonspor Medicalpark-Royal Halı Gaziantep

Yeşil Giresun Belediye-Anadolu Efes

Beşiktaş-Rönesans TED Ankara Kolejliler

Pınar Karşıyaka-Darüşşafa Doğuş

Demir İnşat Büyükçekmece-Torku Konyaspor Basket

Banvit- Galatasaray

11. Hafta:

Uşak Sportif-İstanbul BBSK

Fenerbahçe-Trabzonspor Medicalpark

Royal Halı Gaziantep-Anadolu Efes

Rönesans TED Ankara Kolejliler-Türk Telekom

Darüşşafaka Doğuş-Beşiktaş

Torku Konyaspor Basket-Pınar Karşıyaka

Galatasaray-Demir İstanbul Büyükçekmece

Banvit-Yeşil Giresun Belediye

12. Hafta:

Trabzonspor Medicalpark-Uşak Sportif

Anadolu Efes-Fenerbahçe

Yeşil Giresun Belediye-Royal Halı Gaziantep

İstanbul BBSK-Rönesans TED Ankara Kolejliler

Türk Telekom-Darüşşafaka Doğuş

Beşiktaş-Torku Konyaspor Basket

Pınar Karşıyaka-Galatasaray

Demir İnşaat Büyükçekmece-Banvit

13. Hafta:

Uşak Sportif-Anadolu Efes

Fenerbahçe-Royal Halı Gaziantep

Rönesans TED Ankara Kolejliler-Trabzonspor Medicalpark

Darüşşafaka Doğuş-İstanbul BBSK

Torku Konyaspor Basket-Türk Telekom

Galatasaray-Beşiktaş

Banvit-Pınar Karşıyaka

Demir İnşaat Büyükçekmece-Yeşil Giresun Belediye

14. Hafta:

Royal Halı Gaziantep-Uşak Sportif

Yeşil Giresun Belediye-Fenerbahçe

Anadolu Efes-Rönesans TED Ankara Kolejliler

Trabzonspor Medicalpark-Darüşşafaka Doğuş

İstanbul BBSK-Torku Konyaspor Basket

Türk Telekom-Galatasaray

Beşiktaş-Banvit

Pınar Karşıyaka-Demir İnşaat Büyükçekmece

15. Hafta:

Uşak Sportif-Fenerbahçe

Rönesans TED Ankara Kolejliler-Royal Halı Gaziantep

Darüşşafaka Doğuş-Anadolu Efes

Torku Konyaspor Basket-Trabzonspor Medicalpark

Galatasaray-İstanbul BBSK

Banvit-Türk Telekom

Demir İnşaat Büyükçekmece-Beşiktaş

Pınar Karşıyaka-Yeşil Giresun Belediye

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.