1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Cephe sağlıklaştırma ihalesi bugü
Cephe sağlıklaştırma ihalesi bugü

Cephe sağlıklaştırma ihalesi bugü

Büyükşehir Belediyesinin cephe sağlıklaştırılması ihalesi bugün yapılacak. Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, kentsel sit alanı...

A+A-

Büyükşehir Belediyesinin cephe sağlıklaştırılması ihalesi bugün yapılacak. Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, kentsel sit alanı içerisinde bulunan kale aksı cephe sağlıklaştırma yapım işi için ihale düzenlendiği, ihalenin bugün saat 10.00'da encümen toplantı salonunda yapılacağı belirtildi. Açıklamada, ihale dokümanının Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Satın Alma Daire Başkanlığı İhale Alım Satım Şube Müdürlüğünde görülebileceği ve 500 YTL bedel karşılığında satın alınabileceği duyuruldu.

Özel İdare boru alacak

İl Özel İdaresinin boru satın almak için düzenlediği ihale bugün yapılacak. Gaziantep İl Özel İdaresi Altyapı ve İnşaat Daire Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, Nurdağı ilçesine bağlı Şatırhöyük köyü için sulama borusu satın alımı amacıyla ihale düzenlendiği belirtildi. Açıklamada, ihalenin bugün saat 10.30'da Gaziantep İl Özel İdaresinde yapılacağı kaydedildi. İhale dokümanının Gaziantep İl Özel İdaresi Altyapı ve İnşaat Daire Başkanlığında görülebileceği ve 50 YTL'ye satın alınabileceği bildirildi.

Şehitkamil bank satın alacak

Şehitkamil İlçe Belediyesi bank satın almak için ihale düzenledi. Şehitkamil Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, 150 adet bank ve 120 adet masalı bank alımı için ihale düzenlendiği, ihalenin 25 Ekim 2007 Perşembe günü saat 10.00'de encümen toplantı salonunda yapılacağı belirtildi. Açıklamada, ihale dokümanının Şehitkamil Belediyesi İhale Servisinde görülebileceği ve 50 YTL'ye satın alınabileceği kaydedildi.

Üniversite tıbbi demirbaş satın alacak

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi ihaleyle tıbbi demirbaş satın alacak. Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesinden yapılan yazılı açıklamada, 6 kalem tıbbi demirbaş satın alımı için ihale düzenlendiği, ihalenin 8 Kasım 2007 Perşembe günü saat 10.00'da yapılacağı belirtildi. Açıklamada, ihale dokümanının Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Satın Alma Servisinde görülebileceği ve 100 YTL bedel karşılığından satın alınabileceği ifade edildi.

Öğretmenevi hizmet satın alacak

Gaziantep Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü ihaleyle hizmet satın alacak. Gaziantep Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, 33 kişilik işçilik hizmeti satın alımı amacıyla ihale düzenlendiği, ihalenin 13 Kasım 2007 Salı günü saat 10.00'da yapılacağı belirtildi. Açıklamada, ihale dokümanının Gaziantep Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde görülebileceği, 75 YTL'ye satın alınabileceği bildirildi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.