1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Baloda buluştular
Baloda buluştular

Baloda buluştular

Kuruluşunun 50. Yıl dönümünü çeşitli etkinliklere kutlayan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları mezunları İstanbul Maslak Shareton Otelde düzenlenen...

A+A-

Kuruluşunun 50. Yıl dönümünü çeşitli etkinliklere kutlayan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları mezunları İstanbul Maslak Shareton Otelde düzenlenen 50. Yıl İstanbul Charter Balosu’nda buluştu. İstanbul’da yaşayan birçok sanayici ve iş adamının da katıldığı baloda Gaziantepli yazar Ahmet Ümit’e eğitime katkılarından dolayı ödül verildi.

Renkli geçen baloya onur konuğu olarak katılan ünlü yazar Ahmet Ümit’e eğitime katkılarından dolayı ödül verildi. İstanbul Maslak Shareton Otelde Gaziantep Kolej Vakfı ve GKMD iş birliği ile düzenlenen 50. Yıl İstanbul Charter Balosuna GKV Yönetim Kurulu Başkanı Celal Ersoy, Mütevelli Kurulu ve Yönetim Kurulu üyeleri, GKV Özel Okulları Genel Müdürü Yrd. Doç. Dr. Atanur Vergili, GKMD Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Anlar ve okul idarecileriyle çok sayıda sanayici ve iş adamıyla eski mezunlar katıldı.

“BURSU OKUDUM, OKULUMA GENEL MÜDÜR OLDUM”

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarının yaşamında büyük yer tuttuğunu ifade eden Özel Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Necmiye Karataş, yaptığı konuşmasında şunları söyledi: “Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarında burslu okudum, bu kurumdan aldığım terbiye ile yüksek öğrenimimi başarıyla tamamladım ve yıllar sonra bu kurumun başında genel müdür olarak görev yaptım. Halen mütevelli kurulu üyesi olarakta görev yapmaktayım. Benim gibi çocuklarım da GKV Özel Okullarında eğitim öğretimlerini tamamladı ve bugün her ikisi de başarılı birer meslek sahibi olarak topluma hizmet ediyor. Bu kurumun sonsuzluğa dek yaşaması ve ülkemize hizmetlerini daha etkin sürdürebilmesi için üzerimize düşenleri yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

AHMET ÜMİT, SUAT BALLAR VE ÖZEN YULA’YA 50.YIL ONUR ÖDÜLÜ

50. Yıl İstanbul Charter Balosunda eğitime ve Gaziantep Kolej Vakfına desteklerinden dolayı Mütevelli Kurulu Başkan Yardımcısı Suat Ballar, Özen Yula ve Gaziantepli Yazar Ahmet Ümit’e GKV Yönetim Kurulu Başkanı Celal Ersoy tarafından onur ödülleri verildi.  Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları’nın ilk mezunlarından Ali Akyüz, Hulusi Çil, Sadık Budak, Berrin Kasapseçkin, Feridun Büyükbeşe, Nurçin Apa, Güven Güçdemir, Ahmet Dai, Berrin Akçalı, Vahit Gereççi, Ferhan Göğüş, Ayşe Güllü, Mehmet göksel, Yaşar Ahi, Belkıs Göğüş, Erhan Durukan, Nükhet Ocak, SezayHumanızlı, Emel Ozan, Zinnur Barlas, Nevin Kutlar, Salim Özahi, Nevin Hekim, Fadile Batur, Nur Ander ve Ziynet Eflatun’a da GKV Yönetim Kurulu Başkanı Celal Ersoy ve GKV Özel Okulları Genel Müdürü Yrd. Doç. Dr. Atanur Vergili tarafından gecenin anısına birer plaket verildi. Gecenin ilerleyen saatlerinde mezunlarla birlikte 50.yıl pastasını kesen GKV Yönetim Kurulu Başkanı Celal Ersoy, Mütevelli ve Yönetim Kurulu üyeleri bir birlerini kutlayarak nice elli yıllar diledi. Birçok sanatçının katıldığı balo gecenin geç saatlerine kadar sürdü.

HABER MERKEZİ

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.