1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Anadolu'yu karış karış geziyorlar
Anadolu'yu karış karış geziyorlar

Anadolu'yu karış karış geziyorlar

Turkcell, “İş’te Teknoloji Hamlesi” vizyonuyla Gaziantepli şirketleri teknolojik dönüşüme çağırdı.Turkcell’in, şirketlerin mobil ve sabit teknoloji...

A+A-

Turkcell, “İş’te Teknoloji Hamlesi” vizyonuyla Gaziantepli şirketleri teknolojik dönüşüme çağırdı.Turkcell’in, şirketlerin mobil ve sabit teknoloji çözümlerini kullanarak, daha verimli, hızlı ve kârlı çalışmalarını sağlamak, büyümelerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği “İş’te Teknoloji Hamlesi” toplantılarının 2015’teki beşinci durağı Gaziantep oldu. 

Anadolu’yu adım adım gezerek, mobil ve sabit iletişim teknolojilerinin şirketlere sağladığı faydayı, teknolojik dönüşüm fırsatından yararlanmak isteyen şirketlerle bire bir temasa geçerek anlatan Turkcell, bu seneki organizasyonlarından beşincisini Gaziantep’te Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Kulabaş’ın ev sahipliğinde, Kadir Çöpdemir’in moderatörlüğü ile gerçekleştirdi.  

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Kulabaş’ın “Teknoloji ve İnovasyonla Yeni Bir Dünya” başlıklı konuşmasıyla başlayan toplantının sonunda Turkcell’in mobil ve sabit teknoloji çözümlerini kullanarak fark yaratan Festival İplik ve Halı’nın Satın Alma Müdürü Zeki Sümbül,  Işık Ahşap Profil’in Dış Ticaret Sorulusu Harun Yaşar, Uğurlu Dahili’nin Finans Müdürü Servet Doğrusöz ve Havkar Güvenlik firmasının sahibi Murat Cengiz Hortoğlu katılımcılarla başarı hikayelerini paylaştı.

ŞİRKETLERİN HAYATINI 

KOLAYLAŞTIRAN SİSTEMLER

Şirketlerin hayatını kolaylaştıran mobil saha çözümlerinden “Akıllı Araç Takibi”, “Ekip Mobil” ve “Akıllı Enerji Servisi”ne de değinen Kulabaş  şöyle devam etti: “Akıllı Enerji Servisi ile iş yerlerinin (mağaza, fabrika, okul, hastane, AVM, otel vb.) enerji tüketimi anlık izlenebiliyor, faturalarda yer alan reaktif cezaların ortadan kaldırılması ile % 30’a kadar tasarruf sağlanabiliyoruz. Bir diğer uygulamamız Akıllı Araç Takibi de saha yönetimi ve yakıt optimizasyonu ile kurumsal müşterilerimizin operasyonel verimliliklerini artırıyor. Ekip Mobil servisi sayesinde ise yöneticiler, ekiplerinin nerede olduğunu, gönderdiği işe gidip gitmediğini, verilen işin hangi sürede tamamlandığını mekândan bağımsız takip edebiliyor.”ifadelerini kullandı.

GAZİANTEP’TE ŞİRKETLERİN TEKNOLOJİYİ

İŞLERİNE ÇABUK ENTEGRE ETTİĞİNİ GÖRÜYORUZ

Boyutu ve faaliyeti ne olursa olsun tüm şirketlerin Turkcell’in sunduğu bu fırsatları yakalaması için Anadolu’nun dört bir yanını gezerek binlerce şirketle bir araya geldiklerini belirten Kulabaş: “Turkcell olarak öncelikli hedefimiz Anadolu’daki şirketlerin teknik ekipleriyle birlikte çalışıp, Anadolu’da iş ortaklığı ekosistemini büyüterek yerel değerlerin Türkiye ekonomisini daha da güçlendirmesini sağlamak. Son 5 yılda 165 milyon TL yatırım gerçekleştirdiğimiz ülkemizin en önemli sanayi kentlerinden biri olan Gaziantep’te şirketlerin teknolojiyi işlerine çok çabuk entegre ettiğini görüyoruz.” şeklinde sözlerini sürdürdü.

 

GAZİANTEP’Lİ ŞİRKETLERİN %51’İ HER AY MOBİL İNTERNET KULLANIYOR

 

 

İş’te Teknoloji Hamlesi toplantısında Gaziantepli şirketlerin %51’inin her ay mobil internet kullandığını ve bunun çok güzel bir oran olduğunu ifade eden Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Kulabaş:”Çok değerli iş adamlarımızın yetiştiği, örnek yatırımlarla herkese ilham veren Gaziantep’in, öncüsü olduğumuz teknolojik dönüşümü önümüzdeki dönemde sistemlerine daha fazla entegre edeceğine, böylece çok daha başarılı ve verimli işlere imza atacağına yürekten inanıyorum” dedi. Okan YILMAZ

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.