1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amatörlerde program yoğun
Amatörlerde program yoğun

Amatörlerde program yoğun

Süper ile birinci amatör kümede bugün ve yarın oynanacak mücadelelerle futbol severler keyif dolu bir hafta sonu geçirecek.

A+A-

 

Süper amatör kümenin 16’ıncı haftasına Nizipspor, birinci amatör küme A grubunda 14’üncü haftaya Esenspor ve B grubunda Şehitkamil Gençlikspor lider giriyor.

 

BUGÜN OYNANACAK 1. KÜME MAÇLARI:

Gazispor – Özyıldızspor

Saha: Seyrantepe Tesisleri

Saat: 14.30

Hakemler: Bünyamin Erdil – Ali Bilen – Eyyup Boz

Gözlemci: Tevfik Okuducu

******

Akkentspor – Oğuzspor

Saha: Şahinbey İlçe Stadyumu

Saat: 14.30

Hakemler: Cihan Ölmez – Oğuz Başbenzer – Şahin Kara

Gözlemci: Aysun Akar

******

Çınarlıspor – Esenspor

Saha: Gazikent Stadyumu

Saat: 14.30

Hakemler: Deniz Aslan – Baki Mutlu – Gökhan Püsküller

Gözlemci: İsmail Sarıçiçek

*****

Gençlerbirliği – Oğuzeli Belediyespor

Saha: Batur

Saat: 14.30

Hakemler: Ahmet Taşdemir – Selçuk Kırtan – Hilmi Ataş

Gözlemci: Hüseyin Doğan

*****

Atletik Mekik – Aydınbaba

Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu

Saat: 14.30

Hakemler: Gökhan Ceylan – Mustafa Özdemir – Emirkan Avcim

Gözlemci: Erdal Türkmen

 

YARIN OYNANACAK 1. KÜME MAÇLARI:

Kalespor – Işın Boru Yıldızspor

Saha: Batur

Saat: 10.30

Hakemler: Burhan Taşdemir – Müslüm Osanmaz – Alpaslan Budak

Gözlemci: Eray Özkanlı

*****

Akdamar Gençlik – Türk Telekom

Saha: Gazikent Stadyumu

Saat: 10.30

Hakemler: Abdulkadir Kirkiz – Emirkan Avcim – Fatih Budak

Gözlemci: Mehmet Bayraklılar

*****

Gazikentspor – Yavuzelispor

Saha: Batur

Saat: 12.30

Hakemler: İbrahim Halil Polat – Müslüm Osanmaz – Ali Bilen

Gözlemci: Coşkun Erzin

*****

Nurdağı Bld – Karşıyaka Gençlikspor

Saha: Nurdağı İlçe Stadyumu

Saat: 14.00

Hakemler: Cihan Ölmez – Selçuk Kaplan – Hilmi Ataş

Gözlemci: Cevdet Karakurt

*****

Nizip Halk Eğitim – Şehreküstü

Saha: Yeni Nizip Stadyumu

Saat: 14.00

Hakemler: Mehmet Pekmezci – Diyar Boz – Samed Ünal

Gözlemci: Hakan Ercan

*****

Şehitkamil Gençlik – Gazisaray

Saha: Gazikent Stadyumu

Saat: 14.30

Hakemler: Can Balsu – Cuma Özdede – Çağrı Cilesun

Gözlemci: Muhittin Erdem

*****

Faik Bezek – Coşkunspor

Saha: Seyrantepe Tesisleri

Saat: 14.30

Hakemler: Hakkı Tahir Erkaç – Mehmet Yağcı – Mehmet Polat

Gözlemci: Muhittin Erdem

 

YARIN OYNANACAK SÜPER KÜME MAÇLARI:

Camcıoğluspor – Aktoprakspor

Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu

Saat: 10.30

Hakemler: Bünyamin Erdil – Kübra Kahraman – Şahin Kara

Gözlemci: Serpil Dağdemir

*****

Ankas İstiklalspor – Sanayi Esnafspor

Saha: Seyrantepe Tesisleri

Saat: 10.30

Hakemler: Murat Oğuz – Gökhan Ceylan – Mustafa Özdemir

Gözlemci: İsmail Çelik

*****

Sercan İnşaat – Sakıcı İnşaat

Saha: Gazikent Stadyumu

Saat: 12.30

Hakemler: Ertuğrul Diken – Emirkan Avcim – Fatih Budak

Gözlemci: Hakan Atıcı

*****

Demirspor – Nizip Yıldırım

Saha: Şahinbey İlçe Stadyumu

Saat: 12.30

Hakemler: Adem Bozkurt – Ümit Çakır – Halil Bozkurt

Gözlemci: Haydar Koç

*****

H.D Kolejspor – Bozkurtspor

Saha: Seyrantepe Tesisleri

Saat: 12.30

Hakemler: Deniz Aslan – Baki Mutlu – Gökhan Püsküller

Gözlemci: İsmail Güven

*****

Üçoklar Demirspor – İslahiyespor

Saha: Şahinbey İlçe Stadyumu

Saat: 14.30

Hakemler: Yakup Özhan – Turgay Öztekin – Halil Bozkurt

Gözlemci: Yusuf Yılmaz

*****

Şahinbeyspor – Nizipspor

Saha: Batur

Saat: 14.30

Hakemler: Volkan Aydın – Yusuf Şimşek – Ali Bilen

Gözlemci: Abdulkadir Tekin

MUHARREM TÜRKOĞLU

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.