1. HABERLER

  2. AMATÖR SPOR

  3. Amatörlerde mesai yoğun
Amatörlerde mesai yoğun

Amatörlerde mesai yoğun

Süper ve birinci amatör kümede sezonun son haftalarına girilirken, ikinci küme maçları ise A grubunda oynanacak maçlarla start alacak.

A+A-

Süper amatör kümede 3 takım BAL ligi biletini kapma mücadelesi verirken birinci amatör kümede ise toplam 5 takım şampiyonluk kupasının peşinde koşturmaya devam ediyor.

Süper, bir ve ikinci amatör kümede ki bütün müsabakalar yarın oynacak. Bugün ise genç takım maçları oynanacak.

BU GÜN OYNANACAK SÜPER KÜME MAÇLARI:

Üçoklar Demirspor – Sanayi Esnafspor

Saha: Şahinbey İlçe Stadyumu

Saat: 15.00

Hakemler: Yunus Nurses – M.Alpaslan Budak – Emirkan Avcim

Gözlemci: Hakan Atıcı

*****

Çıksorut Gençlikspor – Yıldız77

Saha: Batur

Saat: 15.00

Hakemler: Ertuğrul Diken – Şahin Kara – Mustafa Akbat

Gözlemci: Muhittin Erdem

*****

Demirspor – Ankas İstiklalspor

Saha: Gazikent Stadyumu

Saat: 15.00

Hakemler: Oğuz Başbenzer – Mehmet Pekmezci – Hakan Evsen

Gözlemci: İsmail Sarıçiçek

*****

Sakıcı İnşaat – Sercan İnşaat

Saha: Seyrantepe Tesisleri

Saat: 15.00

Hakemler: Bünyamin Erdil – Mehmet Aktaş – Mete Toğrul

Gözlemci: Mehmet Kaftancı

*****

Nizipspor – Nizip Yıldırım

Saha: Nizip İlçe Stadyumu

Saat: 15.00

Hakemler: Gökhan Püsküller – Ümit Çakır – Selçuk Kırtan

Gözlemci: Ahmet Taşkın

*****

İslahiyespor – Bozkurtspor

Saha: İslahiye İlçe Stadyumu

Saat: 15.00

Hakemler: Ö.Tevfik Özkoç – Cebrail Kaplan – Abdulkadir Kirkiz

Gözlemci: Emre Yıldırım

 

YARIN OYNANACAK 1. KÜME MAÇLARI:

Samspor – Gazispor

Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu

Saat: 11.00

Hakemler: Emrullah Doğan – Gökhan Püsküller – Ümit Çakır

Gözlemci: Mehmet Açıkgöz

*****

Aydınbaba – Çınarlıspor

Saha: Batur

Saat: 13.00

Hakemler: Şahin Kara – Süleyman Şahin – Ertuğrul Diken

Gözlemci: Hacı Budak

*****

Coşkunspor – Saraygücü

Saha: Gazikent Stadyumu

Saat: 13.00

Hakemler: Ali Yılmaz – Mehmet Pekmezci – Oğuz Başbenzer

Gözlemci: Hakan Ercan

*****

Yeşilova Yıldız – Esenspor

Saha: Seyrantepe Tesisleri

Saat: 13.00

Hakemler: Mehmet Aktaş – Bünyamin Erdil – Mete Toğrul

Gözlemci: Oktay Bekarlar

 

YARIN OYNANACAK 2. KÜME MAÇLARI:

Selçukluspor – İstikrar Eğitim

Saha: Seyrantepe Tesisleri

Saat: 11.00

Hakemler: Burhan Taşdemir – Müslüm Ünlü – Gürkan Sarıca

Gözlemci: Serpil Dağdemir

*****

Karataşspor – Tuncer Halı Saha

Saha: Gazikent Stadyumu

Saat: 11.00

Hakemler: Hakan Evsen – Ahmet Taşdemir – Fatih Budak

Gözlemci: Cevdet Karakurt

*****

Faik Bezek İnşaat – Enderunspor

Saha: Batur

Saat: 11.00

Hakemler: Süleyman Şahin – M.Alpaslan Budak – Mehmet Yağcı

Gözlemci: Erdal Türkmen

*****

Zeugmaspor – Bostancı Kartalspor

Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu

Saat: 16.00

Hakemler: Ahmet Taşdemir – Gülden Rençber – Mehmet Agül

Gözlemci: Coşkun Erzin

MUHARREM TÜRKOĞLU

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.