1. HABERLER

  2. SPOR

  3. AMATÖRLER HEYECAN VERECEK
AMATÖRLER HEYECAN VERECEK

AMATÖRLER HEYECAN VERECEK

Süper amatör kümede geçtiğimiz hafta sonu sezonun ilk maçları oynanırken, birinci amatör kümede ise bugün 2016 – 2017 sezonunun startı verilecek.

A+A-

Bu hafta sonu süper ve birinci amatör kümenin iki grubunda toplam 17 müsabaka oynanacak. Süper kümede toplam 14 takım yer alırken, birinci amatör kümede her iki grupta 11 olmak üzere 22 takım mücadele edecek.

BUGÜN OYNANACAK 1. KÜME PROGRAMI:

Aydınbaba – Coşkunspor

Saha: Şahinbey İlçe Stadyumu

Saat: 15.00

Hakemler: İbrahim Halil Polat – Şahin Kara – Ali Savaşçı

Gözlemci: Muhittin Erdem

*****

Özyıldız – Yavuzeli

Saha: Batur

Saat: 15.00

Hakemler: Gürkan Sarıca – Gülden Rençber – Turgay Öztekin

Gözlemci: Şenol İmançer

*****

Atletik Mekik - Saraygücü

Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu

Saat: 15.00

Hakemler: Oğuz Başbenzer – Müslüm Ünlü – Ayşe Kasım

Gözlemci: Mehmet Kaftancı

*****

Aktoprak – Simfa İnşaat

Saha: Gazikent Stadyumu

Saat: 15.00

Hakemler: Burhan Taşdemir – Tuğba Çevik – Mahmut Güzel

Gözlemci: İsmail Güven

*****

Akkent – Nizip Halk Eğitim

Saha: Oğuzeli İlçe Stadyumu

Saat: 15.00

Hakemler: Mehmet Aktaş – Göktuğ Eker – Mehmet Akif Sucu

Gözlemci: Yusuf Yılmaz

YARIN OYNANACAK 1. KÜME PROGRAMI:

Türk Telekom – Karşıyaka

Saha: Gazikent Stadyumu

Saat: 13.00

Hakemler: Bektaş Ateş – Cevdet Güneş – Fatih Budak

Gözlemci: İsmail Çelik

*****

Şehreküstü – Kalespor

Saha: Şahinbey İlçe Stadyumu

Saat: 13.00

Hakemler: Yakup Özhan – Akif Özdemir – Müslüm Osanmaz

Gözlemci: Şenol İmançer

*****

Gazispor – Camcıoğlu

Saha: Şahinbey İlçe Stadyumu

Saat: 15.00

Hakemler: Gürkan Sarıca – Müslüm Osanmaz – Mustafa Akbat

Gözlemci: Ali Atıcı

*****

Yeşilova Yıldız – Nurdağı Belediye

Saha: Batur

Saat: 15.00

Hakemler: Ömer Atıcı – Yunus Nurses – Mustafa Çetin

Gözlemci: İsmail Sarçiçek

*****

Samspor – Gazikent

Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu

Saat: 15.00

Hakemler: Birkan Sofracı – Oğuz Başbenzer – Selçuk Kırtan

Gözlemci: Eray Özkanlı

 

YARIN OYNANACAK SÜPER KÜME PROGRAMI:

Nizipsor – Demirspor

Saha: Şahitkamil İlçe Stadyumu

Saat: 13.00

Hakemler: Adem Bozkurt – Mete Toğrul – Ramazan Dinçer

Gözlemci: İsmail Güven

*****

Üçoklar Demirspor – Sercan İnşaat

Saha: Batur

Saat: 13.00

Hakemler: Ahmet Taşdemir – Mustafa Çetin – Yunus Nurses

Gözlemci: Coşkun Erzin

*****

Oğuzspor – İstiklalspor

Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu

Saat: 13.00

Hakemler: Murat Oğuz – Müslüm Ünlü – Ayşe Kasım

Gözlemci: Hakan Ercan

*****

İslahiyespor – Çıksorut Gençlik

Saha: İslahiye İlçe Stadyumu

Saat: 15.00

Hakemler: Burhan Taşdemir – İbrahim Dervişoğlu – Göktuğ Eker

Gözlemci: Hakan Atıcı

*****

Nizip Yıldırım – Sakıcı İnşaat

Saha: Nizip İlçe Stadyumu

Saat: 15.00

Hakemler: Ömer Tevfik Özkoç – Ramazan Dinçer – Mete Toğrul

Gözlemci: Muhittin Erdem

*****

Bossanspor – Yıldız77

Saha: Gazikent Stadyumu

Saat: 15.00

Hakemler: Emrullah Doğan – Necdet Gümüş – Çağrı Cilesun

Gözlemci: Aysun Akar

*****

Sanayi Esnafspor – Bozkurtspor

Saha: Seyrantepe Tesisleri

Saat: 15.00

Hakemler: Gökhan Ceylan – Baki Mutlu – Uğur Yıldız

Gözlemci: Erkan Çolak

MUHARREM TÜRKOĞLU

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.