1. HABERLER

  2. AMATÖR SPOR

  3. Amatörde bu maçlar kaçmaz
Amatörde bu maçlar kaçmaz

Amatörde bu maçlar kaçmaz

Bu hafta sonu amatör liglerde kaçırılmayacak ve heyecan verecek maç sayısı oldukça fazla olmasını dikkat çekiyor.

A+A-

Cumartesi ve Pazar gününü futbol keyfiyle geçirmek isteyenler bu hafta oldukça şanslılar.

 

BUGÜN OYNANACAK 1. KÜME PROGRAMI:

Gazisaray – Şehitkamil Gençlikspor

Saha: Gazikent Stadyumu

Saat: 15.00

Hakemler: M.Gökhan Ceylan – Mustafa Akbat – Turgay Öztekin

Gözlemci: Yusuf Yılmaz

*****

Şehreküstü – Nizip Halk Eğitim

Saha: Batur

Saat: 15.00

Hakemler: Ertuğrul Diken - Yunus Nurses – Emirkan Avcim

Gözlemci: Mehmet Kaftancı

*****

Türk Telekom – Akdamar Gençlik

Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu

Saat: 15.00

Hakemler: Mehmet Kirişçioğlu – Gökhan Püsküller – Abdulkadir Kirkiz

Gözlemci: Haydar Koç

*****

Coşkunspor – Faik Bezek

Saha: Şahinbey İlçe Stadyumu

Saat: 15.00

Hakemler: Ömer Tevfik Öçkoç – Selçuk Kaplan – Gülden Rençber

Gözlemci: Muhittin Erdem

*****

Işın Boru Yıldız – Kalespor

Saha: Seyrantepe Tesisleri

Saat: 15.00

Hakemler: Emrullah Doğan – Hüseyin Sağlık – Fatih Budak

Gözlemci: Kadir Tekin

 

YARIN OYNANACAK 1. KÜME PROGRAMI:

Özyıldız – Gazispor

Saha: Seyrantepe Tesisleri

Saat: 10.30

Hakemler: Hakkı Tahir Erkaç – Abdulkadir Kirkiz – Mehmet Polat

Gözlemci: Mehmet Çalışkan

*****

Oğuzspor – Akkentspor

Saha: Batur

Saat: 10.30

Hakemler: İbrahim Halil Polat – Halil Bozkurt – Eyyüp Boz

Gözlemci: Oktay Bekarlar

*****

Aydınbaba – Atletik Mekik

Saha: Şahinbey İlçe Stadyumu

Saat: 10.30

Hakemler: Ahmet Taşdemir – M.Göktuğ Eker – Şahin Kara

Gözlemci: Cevdet Karakurt

*****

Esenspor – Çınarlıspor

Saha: Şahinbey İlçe Stadyumu

Saat: 12.30

Hakemler: Yasin Esen – M.Çağrı Cilesun – Cuma Özdede

Gözlemci: Ali Atıcı

*****

Oğuzeli Belediyesoır – Gençlerbirliği

Saha: Oğuzeli İlçe Stadyumu

Saat: 13.30

Hakemler: Bünyamin Erdil – Selçuk Kaplan – Selçuk Kırtan

Gözlemci: Aysun Akar

*****

Yavuzelispor – Gazikent

Saha: Yavuzeli İlçe Stadyumu

Saat: 14.00

Hakemler: Turgay Öztekin – M.Alpaslan Budak – Ali Bilen

Gözlemci: Ahmet Taşkın

*****

Karşıyaka Gençlik – Nurdağı Belediye

Saha: Şahinbey İlçe Stadyumu

Saat: 15.00

Hakemler: Hüseyin Sağlık – Yunus Nurses – Yasin Esen

Gözlemci: Hakan Ercan

 

YARIN OYNANACAK SÜPER KÜME PROGRAMI:

Sercan İnşaat – H.D Kolejspor

Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu

Saat: 10.30

Hakemler: Mehmet Pekmezci – Mehmet Aktaş – M.Akif Sucu

Gözlemci: Mehmet Açıkgöz

*****

Şahinbeyspor – Aktoprakspor

Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu

Saat: 12.30

Hakemler: Mehmet Kirişçioğlu – Mehmet Pekmezci – Baki Mutlu

Gözlemci: İsmail Güven

*****

Camcıoğlu – Sanayi Esnaf

Saha: Seyrantepe Tesisleri

Saat: 12.30

Hakemler: Ali Yılmaz – Yusuf Şimşek – Cemil Gökdurna

Gözlemci: Emre Yıldırım

*****

Demirspor – Sakıcı İnşaat

Saha: Batur

Saat: 12.30

Hakemler: Mustafa Akbat – Ümit Çakır – Mehmet Yağcı

Gözlemci: Coşkun Erzin

*****

İslahiyespor – Bozkurtspor

Saha: İslahiye İlçe Stadyumu

Saat: 13.30

Hakemler: Burhan Taşdemir – Uğur Yıldız – Fatih Budak

Gözlemci: Hakan Atıcı

*****

Üçoklar Demirspor – Nizipspor

Saha: Nizip İlçe Stadyumu

Saat: 14.30

Hakemler: Emrullah Doğan – Gökhan Püsküller – Baki Mutlu

Gözlemci: Şenol İmançer

*****

Ankas İstiklalspor – Nizip Yıldırım

Saha: Seyrantepe Tesisleri

Saat: 14.30

Hakemler: Onur İçyer – Yusuf Şimşek – Şahin Kara

Gözlemci: Tevfik Okuducu

MUHARREM TÜRKOĞLU

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.