1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. AB hibeleri için proje
AB hibeleri için proje

AB hibeleri için proje

ABİGEM, Avrupa Birliği hibeleri için proje teklifi hazırlama eğitimi düzenleyeceği bildirildi. ABİGEM'den verilen bilgiye göre, Avrupa Birliği hibe programları...

A+A-

ABİGEM, Avrupa Birliği hibeleri için proje teklifi hazırlama eğitimi düzenleyeceği bildirildi. ABİGEM'den verilen bilgiye göre, Avrupa Birliği hibe programları çerçevesinde çeşitli programlardan hibe almak üzere proje teklifi hazırlayacak kurum ve kuruluşların belirli bir standart format ve metodoloji kullanarak tekliflerini hazırlamalarının istendiği belirtildi.

FORMATLARA UYGUN TEKLİFLER

Hibe programı kılavuzlarında belirtilen uygunluk kriterlerini sağlayamayan proje tekliflerinin elendiğini ifade eden ABİGEM Kişisel Gelişim ve Eğitim Birimleri Müdürü Tuğba Demirpençe, ''Bu eğitim ile katılımcıların Avrupa Komisyonu tarafından belirlenen proje teklifi hazırlama metodolojisi olan Proje Döngüsü Yönetimi ve Avrupa Birliği hibe programları konularında bilgilenmeleri amaçlanmaktadır. Eğitim sonunda katılımcılar bir proje fikrini AB formatlarına uygun şekilde bir proje teklifi olarak sunmayı öğreneceklerdir'' diye konuştu.

ÇOK SAYIDA KATILIM OLACAK

Gaziantep Ticaret Odasında, 20-21 Ekim tarihlerinde yapılacak olan eğitim programlarına, şirketler, belediyeler, valilikler, kamu kuruluşları, dernekler, vakıflar, kooperatifler, üniversiteler gibi AB Hibe programları ve proje teklifi hazırlama konusunda bilgilenmek ve hibelerden ne şekilde yararlanılabileceğini öğrenmek isteyen kurum ve kuruluşlarda çalışanların, daha önce hibe programı kapsamında proje teklifi sunmuş, kendini geliştirmek isteyen tüm kurum ve kuruluşlardaki çalışanların katılabileceği kaydedildi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.