1. HABERLER

 2. SPOR

 3. 85 DAKİKA DAYANABİLDİK 1-0
85 DAKİKA DAYANABİLDİK 1-0

85 DAKİKA DAYANABİLDİK 1-0

Gaziantepspor, Galatasaray karşısında  defans yapıp gol yememeye çalıştı ama 85 dakika dayanabildi. Korner'den Hakan Balta'nın golüyle mağlup olan...

A+A-

Gaziantepspor, Galatasaray karşısında  defans yapıp gol yememeye çalıştı ama 85 dakika dayanabildi. Korner'den Hakan Balta'nın golüyle mağlup olan kırmızı-siyahlılar morali bozuk döndü. 

M.S. Galatasaray, 85. dakikada Hakan Balta'nın attığı golle Gaziantepspor'u 1-0 mağlup etti.

M.S. Son düdük çaldı ve karşılaşma sona erdi.

90' Galatasaray gole çok yaklaştı. Yasin, ceza alanı içinde çalımlarla rakiplerini geçti ama vuruşunda Eray gole izin vermedi.

90' Gazianepspor, sol kanattan serbest vuruş kullandı. Gökhan'ın ceza alanına ortasında savunma topu uzaklaştırdı.

90' Sarı kırmızılılar, sağ kanattan serbest vuruş kullandı. Sabri'nin ortasında kaleci Eray topun sahibi oldu.

90' Galatasaray'da Aurelien Chedjou ve Gaziantepspor'da ise Gökhan Süzen sarı kart gördü.

90' Galatasaray, rakip ceza alanının hemen dışından hafif sol çaprazdan serbest vuruş kullandı. Selçuk'un doğrudan kaleye gönderdiği top barajdan sekti.

90' Maçın sonuna 4 dakika ilave edildi.

89' Gaziantepspor takımında Muhammet Demir, sarı kart gördü.

88' Orta alanda gerçekleşen ikili mücadelede Gökhan Süzen, Melo'ya faul yaptı.

87' Galatasaray yine sol kanattan geldi. Yasin'in pasında Selçuk ceza alanına girdi ama içeriye çevirdiği topu savunma uzaklaştırdı.

86' Türk Telekom Arena tribünleri golün ardından büyük coşku yaşıyor.

85' Yine sol kanattan kullanılan köşe vuruşunda Selçuk'un ön direğe ortasında Hakan topa çok iyi yükseldi ve etkili kafa vuruşuyla topu ağlara gönderdi.

85' GOL! Hakan Balta

85' Kullanılan serbest vuruşta Selçuk'un ortasında Barış topu kornere gönderdi.

84' Sol kanattan gelişen Galatasaray atağında Telles'in pasında topla buluşan Yasin, ceza alanına girmek isterken yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

83' Gaziantepspor takımında Muhammet Demir bir sakatlık geçirdi. Oyun durmuş durumda.
 
81' Galatasaray sol kanattan köşe gönderine yakın bir noktadan serbest vuruş kullandı. Selçuk'un ceza alanına ortasında Burak'ın kafa vuruşunda top yandan dışarıya gitti.

80' Gaziantepspor takımında Luis Leal'in yerine Gökhan Süzen oyunda.

79' Burak Yılmaz inanılmaz bir pozisyondan daha yararlanamadı. Sağ kanattan ceza alanına yapılan ortada Burak'ın kafa vuruşunda top sol direğin hemen yanından dışarıya gitti.

78' Gaziantepspor'da bu kez de Mustafa Durak sarı kart gördü. Türk Telekom Arena Stadı'nda tansiyon çok yüksek.

77' Galatasaray'da Sabri Sarıoğlu, itirazdan dolayı sarı kart gördü.

76' Kullanılan serbest vuruşta Selçuk'un ceza alanına ortasında tam bir karambol yaşandı ama savunma topu karşıladı. Atağın devamında ceza alanına yapılan ortada Burak'ın vuruşunda top yandan dışarıya çıktı.

75' Sol kanattan gelişen Galatasaray atağında Yasin, Barış'tan sıyrılmak isterken yerde kaldı ve karar serbest vuruş. Barış, sarı kart gördü.

74' Maçın en net pozisyonu... Ceza alanı içi sol çaprazında topla buluşan Emre'nin içeri çevirdiği topa Burak yakın mesafeden vuruşunu yaptı ama top yandan dışarıya gitti.

73' Sağ kanattan gelişen Galatasaray atağında Bruma'nın pasında Sabri'nin ceza alanına ortasında savunma topu karşıladı.

72' Galatasaraylı oyuncular rakip savunmayı bir türlü aşamıyor...

71' Galatasaray'da Umut Bulut oyundan çıkarken Armindo Bruma oyunda.

70' Etkili gelişen Galatasaray atağında Emre'nin ceza alanı dışından kaleye sert şutunda top yandan dışarıya gitti.
 
68' Sağ kanattan hızlı gelişen Gaziantepspor atağında Emre, Hakan Balta'dan sıyrılmak isterken yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

67' Galatasaray, bu maçı kazanamadığı takdirde liderlik fırsatından yararlanamayacak.

66' Galatasaray'ın gole yaklaştığı an. Sağ kanattan Umut'un ortasında Burak'ın indirdiği topa Yasin vurdu ama top savunmadan sekti.

65' Konuk ekip Gaziantepspor'da John Chibuike oyundan çıkarken Emre Nefiz oyunda.

64' Bu kez gelişen Gaziantepspor atağında Leal'in ceza alanı dışından şutunda savunmaya çarpan top Muslera'da kaldı.

63' Hızlı gelişen Galatasaray atağında Emre'nin pasında ceza alanı içi sol çaprazında topu kontrol eden Yasin'in içeriye çevirdiği top savunmada kaldı.

62' Sarı kırmızılı takımda Olcan Adın oyundan çıkarken Yasin Öztekin oyuna girdi.

61' Gelişen Galatasaray atağında Umut'un ceza alanı içi sağ çaprazından kaleye şutunda top üstten farklı şekilde dışarıya gitti.

60' Aynı kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada savunma topu karşıladı.

59' Gaziantepspor gole çok ama çok yaklaştı. Hızlı gelişen atakta Leal, ceza alanına girip kale sahasına topu çevirdi ama Telles'in ters vuruşu üstten kornere çıktı.

58' Kullanılan serbest vuruşta Muhammet'in doğrudan kaleye gönderdiği top yandan dışarıya gitti.

57' Gelişen Gaziantepspor atağında Leal, iki rakibinin arasından geçti ve ardından Melo'yu geçmek isterken yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

56' Konuk ekipte bu kez de John Chibuike bir sakatlık geçirdi ve kendini yere bıraktı.

55' Galatasaray'da Hakan Balta'nın geri pasında topla buluşan Muslera'nın sol kanattaki Telles'e uzun pasında top taca çıktı.

54' Gaziantepspor takımında Barış Yardımcı bir sakatlık geçirdi ve şu anda oyun durmuş durumda.

53' Bu kez sol kanattan gelişen Galatasaray atağında Olcan, rakiplerini geçip ceza alanına girdi ve pasını Emre'ye verdi ama Emre'nin dar açıdan şutunda kaleci Eray topu kontrol etti.

52' Etkili paslarla rakip ceza alanına kadar giden Galatasaray'da Emre'nin pasında Sabri'nin ceza alanına ortasında savunmada Arokoyo topu karşıladı.

51' Sarı kırmızılılar, yarı alanından çıkmakta zorlanmaya başladı.

50' Gaziantepspor yarı alanında Şenol ve Sabri arasında gerçekleşen ikili mücadelede Sabri, Şenol'a faul yaptı. Gaziantepspor takımı yavaş hareket edince taraftarlar ıslıklı protestoya başladı.

49' Sağ kanattan paslaşılarak kullanılan köşe vuruşunun ardından Emre'nin ceza alanına ortasında Hakan'ın arka direğe aşırdığı topta Chedjou yakın mesafeden kafa vuruşunu yaptı ama net fırsattan yararlanamadı ve top direğin hemen yanından dışarıya gitti.

49' Kullanılan serbest vuruşta Selçuk'un ceza alanına ortasında yaşanan karambolün ardından top kornere gitti.

48' Galatasaray atağında ceza alanına yakın bir noktada sol iç koridorda Burak, Arokoyo'nun müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

47' Gaziantepspor, net bir pozisyondan yararlanamadı. Muhammet'in ara pasında ceza alanı içi sağ çaprazında topla buluşan Mustafa'nın karşı karşıya pozisyonda vuruşu yan ağlarda kaldı.

46' Mete Kalkavan'ın düdüğüyle ikinci yarı Gaziantepsporlu oyuncuların vuruşuyla başladı.

   

  D.A. İlk yarıda son düdük çaldı ve ilk yarı sona erdi.

  45' Uzaktan şutlar devam ediyor. Gaziantepspor'da Mustafa'nın uzaktan sert şutu kaleci Muslera'da kaldı.

  45' Galatasaray'da bu kez de Umut, uzaktan kaleyi yokladı ama top Eray'da kaldı.

  45' Gelişen Galatasaray atağında Olcan'ın uzak mesafeden kaleye şutunda top üstten dışarıya gitti.

  45' İlk yarının sonuna 3 dakika ilave edildi.

  44' Gaziantespor'da Abdülkadir, çalımlarla ceza alanı yakınlarına kadar geldi ama ardından topu kaybedince Melo'ya sert bir faul yaptı ve sarı kart gördü.
   
  42' Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda Selçuk'un ceza alanına ortasında kale sahası içinde tam bir karambol oluştu. Ardından savunmanın müdahale ettiği topu Telles ortaladı, Selçuk'un vole denemesinde top dışarıya çıktı.

  41' Emre'nin harika pasında savunma arkasına iyi sarkan Burak'ın ceza alanı içinden vuruşunda Eray topu kornere çeldi.

  40' Aynı kanattan kullanılan köşe vuruşu Selçuk'un ceza alanına ortasında Umut topa hamle yapsa da savunma topu karşıladı.

  39' Sol kanattan gelişen Galatasaray atağında Telles'in ceza alanına ortasında savunmaya çarpan top kornere gitti.

  38' Kullanılan serbest vuruşta Selçuk'un ceza alanına ortasında Umut'un kafa vurduğu top yandan dışarıya gitti.

  37' Gelişen Galatasaray atağında rakip yarı alanın ortalarında topla buluşan Olcan, rakibinden sıyrılmak isterken yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

  36' Gaziantepspor karşı atağında Erdem'in pasında ceza alanı dışı sağ çaprazında topla buluşan Chibuike'nin ceza alanına Erdem'i kaçırma düşüncesi başarısız oldu.

  35' Sarı kırmızılılar sağ kanattan köşe vuruşu kullandı. Emre'nin ceza alanına ortasında Olcan'ın kafa vuruşunda top üstten dışarıya gitti.

  34' Gaziantepspor gole çok yaklaştı. Sağ kanattan ceza alanına giren Leal'in son çizgi yakınlarından içeriye çevirdiği topu son anda savunma uzaklaştırdı.

  33' Türk Telekom Arena Stadı'nda tansiyonun yükseldiği dakika. Sol Ceza alanına sol çaprazdan girmek isteyen Selçuk, rakibinden sıyrılmak isterken yerde kaldı ve faul bekledi ama oyun devam etti. Taraftarların büyük tepkisi oldu.

  32' Galatasaray sol kanattan köşe vuruşu kullandı. Selçuk'un ceza alanına ortasında savunma topu karşıladı.

  31' Gelişen Gaziantepspor atağında Barış'ın ceza alanına sert ortasında Chedjou topu karşıladı.

  30' Yine sağ kanattan gelişen Galatasaray atağında Sabri'nin ceza alanına ortasında arka direkte bulunan Burak topa doğru kaydı ama vuramadı.

  29' Sağ kanattan gelişen Galatasaray atağında Sabri'nin ortasında Burak topu kontrol etti ve dönüp şutunu çekti ama sonuç çıkmadı.

  28' Kullanılan serbest vuruşta Muhammet'in ceza alanına ortasında barajdan seken topa Umut müdahale etti ve ardından Melo topu uzaklaştırdı.

  27' Galatasaray'da Felipe Melo, Muhammet Demir'e yaptığı sert faulün ardından sarı kart gördü.

  26' Galatasaray savunmasında Chedjou pas hatası yaptı ve Gaziantepspor ani bir atak şansı yakaladı ama sol kanattan ceza alanına giren Chibuike topu kaybetti.
   
  24' Sarı kırmızılılar paslarla rakip ceza alanı ön bölümüne kadar gitti ama son olarak Emre'nin pasında sağ kanatta topla buluşan Sabri, rakibini geçmek isterken topu kaybetti.

  23' Galatasaray çok adamla rakip yarı alanda pozisyon üretmeye çalışırken kaptırılan toplar savunma hattında sıkıntı yaşatıyor.

  22' Kullanılan serbest vuruşta Chibuike'nin ceza alanına ortasında herkesi aşan top oyun alanını terk etti.

  21' Hızlı gelişen Gaziantepspor atağında Muhammet, orta alanda Melo'yu geçip hızla rakip ceza alanına yöneldi ama Hakan'ın müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş. Hakan Balta, hakemden uyarı aldı.

  20' Galatasaray'da bu kez Telles, uzaktan şansını denedi ama top yandan az farkla dışarıya gitti.

  19' Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada Gaziantepspor savunması topu karşıladı.

  18' Galatasaray gole çok yaklaştı. Burak'ın pasında topla buluşan Selçuk, topu ceza alanına kadar taşıyıp pasını ceza alanı içi sağ çaprazındaki Emre'ye verdi. Emre'nin sert şutunda kaleci Eray topu son anda kornere çeldi.

  17' Bu kez sol kanattan kullanılan köşe vuruşunda Chibuike'nin ceza alanına ortasında savunma topu karşıladı.

  16' Sağ kanattan paslaşılarak kullanılan köşe vuruşunun ardından ceza alanına yapılan ortada Abdülkadir'in kafasından seken top sol kanada açıldı. Topu alan Arokoyo, pasını Mustafa'ya verdi. Mustafa'nın uzaktan şutu savunmaya çarptı ve yine kornere çıktı.

  15' Gelişen Gaziantepspor atağında Chibuike'nin ceza alanı dışından kaleye şutunda top savunmadan sekip kornere gitti.

  14' Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda Selçuk'un ceza alanına ortasında savunmanın karşıladığı topa ceza alanı dışından Telles vurdu ama top yandan dışarıya gitti.

  13' Sol kanattan gelişen bir başka Galatasaray atağında Olcan, ceza alanına girip ortasını yaptı ama son anda Şenol topu kornere gönderdi.

  12' Sol kanattan gelişen Galatasaray atağında Olcan'ın ceza alanına ortasında Burak topa hamle yaptı ama savunma topu karşıladı.

  11' Hızlı gelişen Galatasaray atağında Emre'nin pasında topla buluşan Selçuk, savunma arkasına koşu yapan Burak'a ara pasını gönderdi ama Burak, ceza alanına girmek üzereyken yerde kaldı ve serbest vuruş bekledi ama oyun devam etti.

  10' Gaziantepspor atağında orta alanda topla buluşa Chico'nun ceza alanına koşu yapan Muhammet'e pasında top doğrudan Muslera'ya kadar geldi.

  9' Gaziantepspor takımında sakatlık geçiren Elyasa Süme'nin yerine Abdülkadir Kayalı oyunda.

  8' Sarı kırmızılılar rakip yarı alanda yaptıkları baskıyla topu kazandılar ama Burak'ın Umut'a pasında ofsayt bayrağı kalktı.

  7' Bu arada Gaziantepspor yarı alanında Elyasa ve Burak topa birlikte hareketlenince Elyasa, bir sakatlık geçirdi ve şu anda tedavisi yapılıyor. Elyasa oyundan çıkabilir.

  6' Aynı kanattan kullanılan köşe vuruşunda Chibuike'nin ceza alanına ortasında Muslera topu yükselip kontrol etti. Aynı anda kafa topuna yükselen Hakan Balta da bir sakatlık geçirdi ve şu anda tedavisi yapılıyor.

  5' Gaziantepspor karşı atağında sağ kanatta topla buluşan Mustafa'nın ceza alanına ortasında Telles'ten seken top kornere gitti.

  4' Aynı kanattan paslaşılarak kullanılan köşe vuruşunun ardından Selçuk'un ortasında savunmanın karşıladığı topa Emre vurdu. Top bir kez daha savunmadan sekti ve Burak topa hareketlendi ama yine savunma hızlı müdahaleyle topu uzaklaştırdı.

  3' Sarı kırmızılılar maça hızlı başladı. Sol kanattan gelişen atakta Telles'imn ceza alanına ortasında savunmadan seken top kornere çıktı.

  2' Rakip yarı alanın ilk metrelerinde topla buluşan Chedjou'nun ceza alanı içi sol çaprazına koşu yapan Olcan'a uzun bir top gönderdi ama Olcan topu oyun alanı içinde tutamadı.

    

   M.Ö.Türk Telekom Arena Stadı'nda İstiklal Marşı'mız... 
    
   M.Ö. İki takım oyuncuları mücadelenin hakemi Mete Kalkavan ve yardımcıları eşliğinde sahaya çıkıyor.
    
   M.Ö. Bora, Emre, Oğuzhan, Camara, Abdülkadir, Gökhan ve Muhamed ise konuk ekip Gaziantepspor'un yedek bekleyecek oyuncuları.
    
   M.Ö. Kırmızı siyahlılar mücadeleye; Eray, Elyasa, Şenol, Erdem, Arokoyo, Barış, Mustafa, Leal, Chico, Chibuike ve Muhammet ilk 11'iyle başlayacak.
    
   M.Ö. Konuk ekip Gaziantepspor'un da mücadeleye başlayacağı ilk 11'i belli oldu.
    
   M.Ö. Sinan, Semih, Tarık, Yekta, Yasin, Bruma ve Sinan ise maçın ilerleyen bölümlerinde Hamza Hamzaoğlu'ndan forma şansı bekleyecek isimler.
    
   M.Ö. Sarı-kırmızılılar sahaya Muslera, Sabri, Chedjou, Hakan, Telles; Melo, Selçuk; Emre, Olcan, Umut; Burak Yılmaz ilk 11'iyle çıkacak.
    
   M.Ö. Zorlu mücadele öncesinde Galatasaray'ın ilk 11'i belli oldu!
    
   M.Ö. Türk Telekom Arena Stadı'nda oynanacak olan bu maçın canlı anlatımında sizlerle birlikte olacağız.
    
   M.Ö. Spor Toto Süper Lig'in 28. haftasında Galatasaray ile Gaziantepspor karşı karşıya gelecek.

    

   Önceki ve Sonraki Haberler

   HABERE YORUM KAT

   UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
   Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
   1 Yorum