1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. 3'ncü Kızıl döneminde yeni yüzler
3'ncü Kızıl döneminde yeni yüzler

3'ncü Kızıl döneminde yeni yüzler

Gaziantepspor Kulübü Olağanüstü kongresi dün Kamil Ocak spor salonunda gerçekleşti. Gaziantepspor Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl yeni yönetim listesiyle...

A+A-

Gaziantepspor Kulübü Olağanüstü kongresi dün Kamil Ocak spor salonunda gerçekleşti. Gaziantepspor Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl yeni yönetim listesiyle yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeledi. Yeni isimlerin oluştuğu yönetim listesinde bir çok işadamı yer aldı. Delegelerin katılımıyla gerçekleşen kongrede açık oylama yapıldı.

GÜZELBEY VE MİLLETVEKİLLERİ DE KONGREDEYDİ

Dün Kamil Ocak spor salonunda yapılan kongreye Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey, milletvekilleri AKP Milletvekili Mehmet Erdoğan, CHP milletvekili Yaşar Ağyüz katılırken kongrenin başlamasına yakın salondan ayrıldılar.

ATA AKSU DİVAN BAŞKANLIĞI YAPTI

Eski Gaziantepspor Kulüp başkanlığı yaparak büyük emekleri bulunan ve Türkiye Futbol Federasyonu eski Asbaşkanı Ata Aksu Gaziantepspor olağanüstü kongresinde divan başkanlığı yaptı. Aksu ile birlikte divanda Yaşar Erkent, Sait Göktaş İlhan Yat ve Eyüp Özcan yer aldı.

7 İSİM DEVAM ETTİ

İbrahim Kızıl yeni listesinde bazı isimleri çıkarırken eski yönetimden 7 kişiyi listeye aldı. İbrahim Kızıl'ın yeni yönetiminde devam eden isimlerden Bilal Çeker, Ömer Çelik, Sabri Hamamcı, Arif Çelik, İbrahim Döş, Abdullah Doğru ve Sıtkı Severoğlu vardı.

12 YENİ İSİM KATILDI

Dün Kamil Ocak spor salonunda yapılan kongrede başkan İbrahim Kızıl'ın yeni yönetiminde 12 yeni isim vardı. Yeni isimlerin hepsi işadamı olurken toplam yönetim 19 kişiden oluştu. Kızıl'ın yeni yönetim listesine Fadıl Bulut, Yusuf Kenan Uygur, Mutlu Özpineci, Aydın Erbay, Burhan Büyükkömürcü, Metin Özkaya, Coşkun Arslan, M. Sait Ercan, Mevlüt Polat, Mehmet Maruf Yeşilmen, Halil Süreyya Aksu ve Vedat Diler.

ATA AKSU'NUN OĞLU YÖNETİMDE

Gaziantepspor eski başkanlarından ve Türkiye Futbol Federasyonu eski Asbaşkanı Ata Aksu'nun oğlu Halil Aksu'da başkan İbrahim Kızıl'ın yeni yönetim listesinde yer aldı. Ata Aksu'nun oğlu olan Halil Aksu Gaziantepspor yönetiminin en genç üyesi oldu.

Ses düzenini protesto ettiler

Dünkü kongrede Kamil Ocak Spor Salonunun ses düzeninin bozuk oluşu, üyeleri çileden çıkardı. Yapılan konuşmaların bir türlü anlaşılmaması üzerine defalarca yapılan uyarılar işe yaramadı. Bu duruma Divan Başkanı Ata Aksu'da tepki gösterdi ve ses düzeninden sorumlu kişileri azarladı. Daha sonra aralarında Necati Kanalıcı, Necati Binici ve Cengiz Gülenler'in bulunduğu bir grup salonu terketti.

İŞTE GAZİANTEPSPOR YÖNETİMİNİN TAM LİSTESİ

ESKİLER


1-Başkan İbrahim Kızıl (İş Adamı)


2-Bilal Çeker (Sanayici-İşadamı)


3-Mehmet Abdullah Doğru (İşadamı)


4-Ömer Çelik (G.T.B Başkanı)


5-Sabri Hamamcı (Yeminli Mali Müşavir)


6-Bekir Sıtkı Severoğlu (Müteahit)


7-İbrahim Halil Döş İşadamı

YENİ İSİMLER

Fadıl Bulut (Sanayici)


Yusuf Kenan Uygur (Sanayici-İşadamı)


Mutlu Özpineci (Sanayici)


Aydın Erbay (Tekstilci-Sanayici)


Burhan Büyükkömürcü (Oli market )


Metin Özkaya (Sanayici)


Coşkun Aslan (Otomotiv-İşadamı)


Arif Çelik (Sanayici)


Mehmet Sait Ercan (İthalat-İhracatçı)


Mevlüt Polat (Et ve Süt Üreticileri Başkanı)


Mehmet Maruf Yeşilmen (Turizmci-İşadamı)


Halil Süreyya Aksu (Ekonomist)


Vedat Diler (Avukat)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.